999 rezultate për

korruptuar

Kodi i Ri Penal drithëron politikanët e korruptuar Ministria e Drejtësisë e ka finalizuar të martën Draftin me ndryshimet në Kodin Penal, të cilat përmbajnë ndëshkime më t
Ngjela sulmon ashpër Ramën: Një enverist i korruptuar, mburret me historinë e hebrenjve Avokati Spartak Ngjela në një postim në Facebook shprehet se Edi Rama po përdor historinë e shpëtimit të hebrenjve nga s
Shpallja e Llallës në listën e zezë, SHBA "kërcënim" për polikanët e korruptuar Shtetet e Bashkuara janë gati të bashkëpunojnë për hetimin e çdo zyrtari të korruptuar qoftë ky edhe ish-prokurori i për
Ish-ministri ngjall panik: Politikanëve të korruptuar po ju vjen fundi Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar publikisht përsai përket sipas tij politikanëve që ai i quan të korruptuar e
Endri dhe Stefi e quajnë Festivalin të korruptuar dhe komunist: Na pyetën me kë parti jeni Vëllezërit korçarë nuk janë kualifikuar në natën finale të Festivalit të Fundvitit në RTSH. Përmes një statusi në rrj
LSI i hap luftë ambasadorëve: Jeni të korruptuar Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama është treguar i papërmbajtur në lidhje me ambasadorët e huaj në Tiranë duke i cilësuar a
Shkrimtarja e njohur sulmon hapur Ramën: Qeveri e korruptuar! Shkrimtarja e njohur Elvira Dones gjatë një rrëfimi të gjatë për portalin “Der Bund” ka folur plot penzimizëm për rrugën
Deklarata e fortë: Brenda marsit të 2018-ës, Rama, Basha e Berisha “eliminohen” Avokati Spartak Ngjela është shprehur se reforma në drejtësi është formuluar që do shpërbëjë përfundimisht janobinizmin
Berisha nxjerr videon: Kshu duhet t’a rrëzoni Ramën nga pushteti (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka vijuar sulmet ndaj qeverisë Edi Rama. Me anë të n
Gjykata dënon policët e korruptuar Zyrtarët policorë Tafa Murseli e Arben Shala janë dënuar nga Gjykata në Prishtinë për marrje ryshfeti. Tafa Murseli e
Zyrtarët e korruptuar mund ta shohin vetëm në "ëndërr" Brukselin dhe Washingtonin Zv/Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit Hoyt Yee, i cili pak ditë më parë ka qëndruar për vizitë në Kosovë e Serbi, ka b
Denoncimi: Ja drejtuesi i policisë që bën trafik femrash Ish-kryeministri Edi Rama, mbrëmjen e sotme, ka publikuar tre denoncime të ardhura në adresë të tij. Në një prej tyre
Rama: Shqiptarët meritojnë prokurorë të pakorruptuar Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur duke uruar inaugurimin e ndërtesës së Vetingut. Me anë të një statusi në “Fac
Avokati bën akuzën e rëndë: Prokuroria është korruptuar nga Tahiri Kreu i partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela ka sqaruar lidhjen korruptive sipas tij mes Prokurorisë dhe Saimir Tahi
Apostolova: Duam të shohim persona të korruptuar që përfundojnë në burg Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian, Nataliya Apostolova u takua me përfaqësues të grupit parlamentar të Lidhje Demokra
"Më vjen keq për ty, do jesh ose në burg ose jashtë politikës", parashikimi i gjetur i gazetarit ndaj një ministri Kur më 2001 kur politika akuzohej për korrupsion të lartë, Shqipëria krijoi portofolin e parë të Ministrit për Anti-korr
“A mun e shef vet nji kët”, arrestohet shkodrani pas tentativës për të korruptuar policin (VIDEO) Një 30 vjeçar nga Shkodra përfundoi në pranga pasi synoi të korruptonte punonjësit e policisë rrugore me një shumë prej
Tahiri thotë se do të bëjë diçka kundër të korruptuarëve Anëtarë të kabinetit qeveritar e edhe deputetë të legjislaturës së re mund të mbeten pa funksionet që kanë, nëse jetësoh
Basha plas "bombën": Rama ka korruptuar ndërkombëtarët Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur në emisionin ‘Studio e Hapur’ në ‘News24’ për listën e kandidatëve për
Vendi më i korruptuar në botë ka një grua për kryeprokurore Raquel Dodge u bë sot gruaja e parë që drejton Prokurorinë Federale të Brazilit, me misionin për të mbikëqyrur një “orte