999 rezultate për

korruptuar

Studentët i vënë kryqin në ballë pedagogëve të korruptuar Ka marrë masa kombëtare tashmë protesta e studentëve dhe mesa duket sot studentët dhe gjimanzistët do të zbarkojnë të gj
Kosnett i thotë Haradinajt t'i ndëshkojë zyrtarët e korruptuar Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett ka folur sot për çështjen e luftimit të korrupsionit, ndë
Administrata e korruptuar, sa punonjës u arrestuan javën e fundit Aksionet policore të shtrira në të gjithë vendin, vetëm në javën e fundit kanë bërë të mundur arrestimin e 23 punonjësve
Denoncimi: Emiljano Nuhun po e heton një oficer i korruptuar Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar në lidhje me çështjen e komisar Nuhut.
RDK flet për Marrëveshjen e Ohrit dhe shqiptarët e korruptuar Rilindja Demokratike Kombëtare thekson se përvjetori i 17-të vazhdon ta gjejë Marrëveshjen e Ohrit të kontestuar në të g
Salianji nxjerr videon: Drejtori i Shëndetit Publik u kap duke korruptuar policët Deputeti demokrat Ervin Salianji ka denoncuar sot drejtorin e Shëndetit Publik në Kolonjë që sipas tij është kapur në fl
Arrestohet një zyrtar i korruptuar Njësia policore në Mitrovicë ka arrestuar dje një person të dyshuar për keqpërdorim të pozitës zyrtare. Sipas policis
Deklarata e fortë e Lubonjës: Të huajt janë të korruptuar Bëri bujë konferenca e përbashkët mes Ramës dhe kryekomisionerit Hahn, dhe sidomos deklaratat e këtij të fundit se vetti
"Kosovarët po paguajnë çmimin e qeverive të korruptuara" “Imazhi i Qeverisë së Kosovës, në perspektivën globale, nuk është pozitiv. Është një qeveri e kriminalizuar, një shtet i
Haziri godet politikanët e Kosovës: O të korruptuar lexoni këto fjalë të mijat Kreu i komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit nuk i ka pëlqyer ideja që gjoba e Xherdan Shaqirit e Granit Xhakës me nga 10 m
Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të q
Deputeti nga Kosova plas bombën: Fatos Nano është korruptuar gjatë luftës Kaluan 10 vite që kur ka përfunduar lufta në Kosovë ndërsa tani fillojnë të zbardhen një nga një bëmat e luftës. Në K
Ngjela i nxjerr "të palarat" Ramës: Bleu Berishën e gënjeu Metën Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se Shqipëria do të hyjë në BE si anëtar me të drejta të plot
Mik me ministrat e korruptuar, zbulohen pronarët e Gulf Pas menaxherit kryesor të “Gulf”, Albano Aliko, shpallen në kërkim edhe dy persona të tjerë. Shtetasi gjeorgjian Irak
Burg për inspektorët e korruptuar Ish-inspektorët e Komunës së Prishtinës janë shpallur fajtorë, të premten, nga Gjykata Themelore në Prishtinë. Shefi
Deputeti milioner pyetet përsëri nëse është i korruptuar Pavarësisht nga buja që bëri ditën e djeshme lajmi që erdhi nga SHBA, për shpalljen e deputetit të mazhorancës, Tom Dosh
Miell, vezë e shishe uji, kush e organizoi dhunën sot në Kuvend? Pas dhunës së ushtruar sot në Kuvend, socialisti Taulant Balla ka rrëfyer se kush e organizoi. Sipas Ballës, dhuna ës
A është taktikë apo lojë e prokurorisë për të korruptuarit? Prokuroria e Shtetit e ka ditur që në fillim të hetimit se pjesëtarët e klanit “Pronto” nuk mund t’i ndjekin për korrups
A është i korruptuar sistemi i drejtësisë? Marku rrëfehet për presionet politike Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku ka folur në Real Story edhe për mendimin që ka për sistemin e drejtësisë dhe pres
Sela: Pushteti po mbron gjykatësit e korruptuar Me vetëm një votë kundër, 607 delegatë zgjodhën Ziadin Selën për kryetar të Aleancës për Shqiptarët në kongresin e parë