999 rezultate për

koronavirusin

Lindi në kohë koronavirusi, prindërit i vendosin foshnjës emrin Dezinfektant Një çift prindërish në Indi kanë vendosur që fëmija i tyre i porsalindur t’i kujtojë gjithmonë periudhën e koronavirusit
Mposhtën koronavirusin? Këto vende evropiane nisin javën me lehtësimin e masave Disa vende evropiane po e fillojnë javën e re me hapa prove për të lehtësuar bllokimet e rrepta në vend si masa per fren
Yje dhe legjenda të futbollit bëhen bashkë, gjest fantastik për mjekët në luftë me Koronavirusin (VIDEO) FIFA i ka kërkuar një video yjeve më të mirë të futbollit dhe i ka sjellë të gjitha së bashku për të dërguar duartrokitj
Flet mjekja shqiptare që mposhti koronavirusin: Më ç’rregulloi ritmin e zemrës Valbona Tafilaj ka arritur që pas 30 ditësh qëndrimi në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare ne Kosove te
De Bruyne mendon se e ka kaluar koronavirusin edhe pse nuk është testuar Kevin De Bruyne beson se ai dhe familja e tij mund të ketë qenë e infektuar me koronavirus gjatë mbylljes në Manchester.
Bild përplaset ashpër me presidentin kinez për koronavirusin: Paguaj dëmin Gazeta gjermane BILD i është përgjigjur presidentit kinez Xi Jinping, duke thënë se Kina po rrezikon botën. BILD përmend
Shqiptari tregon përballjen e tij me koronavirusin: Çaj, ujë të nxehtë me limon dhe pak herë paracetamol Në Kosovë deri të enjten mbrëma janë konfirmuar 449 persona të prekur me COVID-19. Dymbëdhjetë veta kanë humbur jetën, n
Mposhti koronavirusin? Ky shtet gati të nisë stërvitjet në 1 maj Si shumë vende të tjera edhe Austria është prekur nga Koronavirusi, ku numri i të prekurve është mbi 14 mijë, ndërsa jan
Fëmijët e pasur shqiptar nuk pyesin për koronavirusin, "harbohen" me makinat e shtrejnta (FOTO LAJM) jemtë e pasur të Tiranës kanë treguar se mbyllja në karantinë dhe izolimi nuk i pengon aspak të bëjnë xhiro me bishat e
106-vjeçarja britanike mposht koronavirusin Një grua 106 vjeçe nga Britania është më e moshuara që ka fituar betejën me COVID-19 në vendin ishullor. Connie Tiche
Shkruante në Facebook për ilaçin ndaj koronavirusin, arrestohet gjilanasi Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti Përgjithshëm, ju njofton se gjatë ditës së sotme, më 15 prill 2020 është nd
Lajm i mirë për Juventusin, Dybala lë pas koronavirusin dhe nis stërvitjen Paulo Dybala është rikthyer të stërvitet. Fantazisti argjentinas ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe teksa sh
Nëna 90-vjeçare shqiptare mund koronavirusin për 7 ditë: Nuk pata fare frikë! Një e moshuar ka fituar betejën me koronavirusin në moshën 90-vjeçare. Nife Picaku, ka treguar historinë e saj në Rep
Fellaini mposht koronavirusin, del nga spitali Ish-mesfushori i Belgjikës dhe Man.United u prek para pak javësh nga koronavirusi, por për fat të mirë lojtari ja ka dal
Drogba ofron spitalin e tij në Bregun e Fildishtë për të luftuar koronavirusin Didier Drogba ka ofruar shërbimet e spitalit të tij në Bregun e Fildishtë për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit
Boris Johnson fiton plotësisht betejën me koronavirusin, testi i radhës rezulton negativ Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson është shëruar plotësisht nga virusi vdekjeprurës COVID-19, pasi ka rezultuar neg
''Hundën plagë nga maska'', ky është infermjeri që po sakrifikon në përballjen me koronavirusin Ata që janë më të rrezikuarit në këtë ''luftë'' janë mjekët. Ky që shihni është Ilir Velsula, që shërben si kryeinfermie
Profesoresha e Oksfordit jep shpresë: Jemi pranë vaksinës për koronavirusin Lajme të mira vijnë nga Universiteti i Oksfordit për prodhimin e një vaksie që mund të jete gati në shtator, sqaron prof
Punonte me kinezë, ndërron jetë nga koronavirusin nëna e katërnjakëve "mrekulli" (FOTO LAJM) Shabnum Sadiq, e njohur ndryshe si mamaja e katërnjakëve “mrekulli”, të cilët sipas doktorëve në vitin 2006, nuk mund t’
Shqiptari në SHBA rrëfen përballjen me koronavirusin: Kisha dhimbje të forta Numri i shqiptarëve që janë infektuar me koronavirus në SHBA vijon e rritet. Ama edhe lajmet e mira nuk mungojnë.