999 rezultate për

kontrolli

Për një shëtitje, elefanti kalon kufirin midis shteteve si të ishte njeri (VIDEO) Një elefant kaloi kufirin e vendosur midis Kinës dhe Laosit për të bërë një shëtitje në shtetin fqinj dhe të kthehej në
Basha humb kontrollin, bërtet LIVE në emision I ftuar sot në Studio e Hapur është Lulzim Basha dhe gazetarët Fatos Lubonja dhe Robert Rakipllari. Por duket se Bash
Grushta për kontrollin e Bashkisë së Dibrës, 4 persona në spital Tensionet mes PDIU-së, që de facto kontrollon Bashkinë e Dibrës dhe kryetarit të Bashkisë, socialistit Muharrem Rama, sh
Gjërat më të "çmendura" që u ndaluan nga kontrolli në aeroporte (FOTO LAJM) Kontrolli i sigurisë së aeroportit është i njohur për rregullat e tij strikte dhe punën e mirëfilltë. Megjithatë, di
Bebe Rexha del jashtë kontrollit, puth mamanë në buzë para kamerës (VIDEO) Tri femrat shqiptare që tashmë janë yje ndërkombëtare padyshim që ishin në qendër të vëmendjes në Grammy Awards. Veç
Del jashtë kontrollit situata në "Shihemi në Gjyq", qytetari ofendon rëndë Arditin Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
Rritet kontrolli mbi policinë: Kiracovski fton opozitën për të miratuar ligjet Bojkoti i opozitës së kryesuar nga VMRO DPMNE-së dhe mungesa e konsesnsusit politik për shumë çështje po mban peng mirat
Drogë në makinë, genjeshtra para policisë s'e shpëton shqiptarin Një 25 vjeçar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Norm pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi e konsiderueshme kokainë
9 pako me marjuanë në makinë, kapet mat 30-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 30-vjeçar në pikën kufitare të Qafë Botës. Burime zyrtare nga polciia bëjnë me dije se
Shqiptari prezantohet si polic e hyn të vjedhë por e pëson Policia e Kosovës në rajonin e Prizrenit rreth orës 10:30 minuta ka pranuar informatën se në një shtëpi në rrugën “Besni
Arditit i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujde
Policia jep detaje për aksidentin të shkaktuar nga 14-vjeçari Një aksident me faktaitet ka ndodhur dje në fshatin Bllacë të Suharekës, ku një katërmbëdhjetë vjeçar përderisa po e dre
150 kg marijuanë në banesë, arrestohet 36-vjeçari në Fushë-Krujë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bazë të informacioneve të siguruara n
Motori përplaset me borduren e rrugës, vdes drejtuesi i tij Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Peqin-Elbasan. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se shtetasi S.
Gjashtë shtetase maqedonase dhe gjashtë të huaja arrestohen në Tetovë dhe Gostivar Policia në Tetovë dhe Gostivar mbrëmë ka kryer kontrolle në dy objekte hotelierike në dy qytetet dhe kanë arrestuar gjas
Vjehrri humb kontrollin, dhunon nusen në banesë Duket një 74 vjecar është kthyer në makth për nusen e djalit të tij pasi e dhunonte psikologjikisht. Ajo e ka denonc
Zejnaj del nga kontrolli, quan majmun këdo që shan Haradinajn Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm të AAK-së, Argjend Zejnaj, i ka quajtur majmunë të gjithë ata që po kritikojnë kryem
Aksident i frikshëm në Vaqarr, një i vdekur dhe dy të plagosur Një aksident i frikshwm ka ndodhur natën e sotme pranë kthesës së Arbanës në Vaqarr, ku për pasojë ka humbur jetën një p
Makina plot me drogë, 24-vjeçari e pëson keq tek Medreseja Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar me një sasi të konsiderueshme lëndësh narkotike. Policia e Tiranës bën me dij
PRAPASKENAT/ Si po përgatitet qeveria që t'i heqë koluadimet kompanisë SGS Kontrolli Teknik ose siç thirret në përditshmëri, kolaudimi i makinave është kthyer në një makth të vërtetë për shoferët