999 rezultate për

kontrolli

Aktori i njohur turk kapet me drogë Aktori i njohur turk kapet me drogë. Mëngjesin e së premtes aktori Yagiz Can Konyali është kapur me drogë në makinë.
Kapen tre zyrtarë për korrupsion Tre persona dyshohet se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare, ku me urdhër të prokurorit janë kontrolluar shtëpitë e tyre n
LSI-së i shkon gjuha ku i dhemb dhëmbi: Aministi për çfarë është vjedhur deri tani Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka bërë një propozim epik gjatë punimeve të djeshme të Komisionin e Ligjeve duke thënë
Shoferi u dogj brenda, policia jep detaje si ndodhi aksidenti i frikshëm në Elbasan Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e frikshëm që ndodhi në orët e para të ditës së sotme në aksin
Aksident i rëndë në Fier, makina humb kontrollin dhe bie në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në aksin rrugor Varibob-Fier. Mësohet se aksidenti k
I gjendet heroinë në makinë, arrestohet 43-vjeçari në Berat Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Berat pasi është kapur me heroinë. Në njoftmin e policisë së Qarkut thuhe
Si po pasurohen me pudrën “Talk” luftëtarët e ISIS Shtetasit e Bashkimit Europian, të cilët përdorin pudrën “Talk” për fëmijët, po kontribuojnë pa e ditur për pasurimin e
Ushtria siriane merr kontrollin e plotë të Damaskut Ushtria siriane ka bërë të ditur se ka marrë kontrollin e plotë të zonave përreth kryeqytetit Damask, për here të parë p
Humbi kontrollin e makinës, i riu përplas 23 vjeçarin në Bulqizë Një 28 vjecar ka aksidentuar mbrëmjen e sotme me makinë një 23-vjeçar në fshatin Boçevë në Njësinë Administrative Shupen
Zbulohen barna të jashtëligjshme turke nga Dogana e Kosovës Oficerët doganor gjatë kontrollit të dërgesave në import më saktësisht të mallrave të importuara nga Turqia kanë hasur n
Armë, euro e florinj, lezhjani e pëson pas kontrollit në makinë (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një të ri pasi në makinën e tij gjatë kontrollit janë zbuluar armë, bizhuteri, e sasi të mëdha
Kapet drogë në burg e Fierit, kush ishte marrësi Një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit kanabis sativa është kapur teksa po tentohej të futej në burgun e Fierit.
Policia financiare nis kontrollin e klinikave për barnat Mabtera Inspektorët nga policia financiare kanë sot hyrë në Klinikat për hematologji dhe reumatologji dhe në Agjencinë për barna
FA fajëson Chelsean për mos kontrollimin e lojtarëve të tyre ndaj arbitrit Lee Mason Chelsea është akuzuar nga Shoqata e Futbollit pasi lojtarët dhe trajneri rrethuan arbitrin Lee Mason në përfundim të pje
Liroi djalin e Ruçit, Marku emëron të besuarën e saj në vend të Hajdarmatajt Shkarkimi i prokurorit të Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj ishte një lëvizje e papritur e kryeprokurores Arta Marku.
Shqiptarët nuk i përmbahen rregullave të liberalizimit, po hynë përsëri ilegalisht në BE Edhe pse Shqipëria ka vite që ka fituar liberalizimin e vizave me Zonën Shengen të Bashkimit Evropian përsëri ka filluar
Pacientet denoncojnë mjekun, u del Botoxi nga kontrolli Një kirurg i rremë kozmetik që shkaktoi dëmtime të rënda trupore ndaj klientëve femra duke i trajtuar ato me Botox të rr
I gjendet drogë, arrestohet biznesmeni i ndërtimit Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, 49-vjeç, për posedim lëndësh narkotike. Mediat italiane shkruajnë se shqi
Djalit i del makina nga kontrolli, vdes nëna 58-vjeçare Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Peqin-Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se një grua ka humbur jetë
Bonucci e pranon se dhe ai do e kishte humbur kontrollin kundër Realit Leonardo Bonucci tregohet realist duke thënë se edhe ai mund ta kishte humbur kontrollin nëse ende do të ishte lojtar i