Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

kontrolli

Aksident në Suharekë, ka të plagosur Në Qafë të Duhlës së Suharekës, një person përderisa ishte duke drejtuar veturën e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin
Del jashtë kontrollit situata në Seman, kërkohen helikopterë për të shuar flakët Zjarri që shkrumboi ditën e sotme pyllin e Semanit në Fier, duket se ka dalë jashtë kontrollit. 4 zjarrëfikëset nuk k
Humb kontrollin, 35 vjeçari merr përpara dy këmbësorë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Maqellarë pasi akuzohet se ka aksidentuar me automjet dy këmbësorë. Nga Spec
Humbi kontrollin e makinës, përfundoi mbi çatinë e një shtëpie Një shofer i cili humbi kontrollin e veturës së tij përderisa ishte duke u kthyer në një kthesë, përfundoi duke e “parku
Tmerri në Itali, fillon kontrolli i të gjitha urave në Shqipëri Drejtori i Policisë Rrugore, Mithat Tola deklaroi sot se autoritetet do të bëjnë një kontroll të plotë të urave në vend
Gruaja humbi kontrollin e makinës, si ndodhi tragjedia me dy të vdekur në Kamëz Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik mëngjesin e sotëm në Kamëz. Policia bën me dije se ka ndërruar jetë edhe biçiklist
Gjërat dalin jashtë kontrollit, Interi "humbet" yllin e skuadrës Interi prej kohësh është fokusuar në merkaton e verës duke kërkuar emra vërtetë të mëdhenj si Vidal apo Modric por mesa
1 ton drogë e arsenal armësh të rrezikshme, çfarë po ndodh në Memaliaj? (VIDEO) Policia ka sekuestruar një arsenal armësh dhe drogë në Memaliaj. Në afërsi të fshatit Leshnje, Bashkia Memaliaj, në n
Shisnin drogë si policë, bien në pranga babë e bir në Tiranë Policia e Tiranës ka prangosur babë e bir, pasi u gjetën me kanabis. Policia bën me dije se kontrollit në banesë iu g
Përmbyset një kamion në Gjilan (FOTO LAJM) Një numër i konsiderueshëm i aksidenteve janë raportuar të kenë ndodhur vetëm gjatë ditës së sotme. Një i tillë ka nd
Fillon kontrolli i avancuar në kufirin Kosovë-Shqipëri Sot hapet pikë kalimi kufitar i revitalizuar ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë, në Morinë. Revitalizimi i pikë kalimit
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një person në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndohur pasditen e djeshme në Rrugën e Kombit. Një 48-vjeçar me inicialet T. Z., duke udhëtuar
Frutat dhe perimet ulin gjasat për astmë deri në 30% Personat që konsumojnë sasi të mëdha të frutave dhe perimeve kanë më pak gjasë të preken nga astma, përderisa ata të cil
Humbi kontrollin e motorçikletës, humb jetën 45 vjeçari në Belsh Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite në Belsh. Mësohet se një 45-vjecar ka humbur jetën pasi ka h
Humbi kontrollin e motorçikletës, vdes i riu në Shkodër Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, duke lënë të vdekur një person. Ngjarja ka ndodhur rreth or
Transferimi i Ronaldos/ "E turpshme futbolli ka dalë jashtë kontrollit" Transferimi i Ronaldos te Juventus bëri bujë të madhe në mediat sportive por në itali ka pekur edhe çështje jashtë futbo
Keq me lekët? Provojini këto teknika të vlefshme për të rimarrë kontrollin u nuk jeni personi i parë i cili po haset me vështirësi ekonomike dhe sigurisht nuk do të jeni as i fundit. Është shumë
Do t'a kalojë apo jo? Sot përballet me Vettingun Prokurori i 21 Janarit Komisioni i pavarur i Kualifikimit zhvillon sot seancën e radhës për prokurorin e Tiranës, Adriatik Cama. Ai njihet
Shkatërrohet grupi i heroinës në Korçë: Në pranga 3 shtetas Policia ka shkatërruar një grup që merrej me trafikimin e drogës. Tre persona janë ndaluar nga Policia e Korçës, me
Afër 280 mijë palestinezë falin xhumanë e fundit të Ramazanit në Al-Aksa Një numër i madh i palestinezëve vërshuan drejt Kompleksit Al-Aksa për të falur namazin e fundit të xhumasë këtë Ramazan