999 rezultate për

kontrolli

U nervozuan gjatë kontrollit, çfarë u gjeti policia italiane çiftit shqiptar Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e dy shqiptarëve pas një kontrolli rutinë. Policia ka dyshar tek perso
Aksident tjetër i rëndë, 55 vjeçari humb kontrollin e motorrit Pas aksidentit mepasoja të rënda në Rrugën e Kombit, një tjetër aksident ka ndodhur në në aksin Elbasan- Peqin. Një
Kapen zjarrvënësit e Fierit, flakët u dolën jashtë kontrolli Disa zjarrvënës janë arrestuar nga policia në Fier, për vatra të shfaqura gjatë 24 orëve të fundit. Tre persona u arr
Gjendje alarmante në Greqi, zjarri del jashtë kontrollit në këtë zonë (VIDEO) Greqia po përballet përsëri me një gjendje alarmante të zjarrit. Mbrëmjen e djeshme raportohet se ka rënë një zjarr
VOA plas bombën, garë e manipuluar në koncesionin e karburanteve Një nga shqetësimet që ndjejnë të gjithë drejtuesit e automjeteve është çmimi i lartë dhe cilësia e lëndëve djegëse që p
Kokainë dhe hashash, kapen 5 persona në Pejë Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona të dyshuar në fshatin Vitomericë të komunës së Pejës, pasi gjatë kontrollit
Situata del jashtë kontrolli, po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses (VIDEO) Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses. Ky është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti pë
Mbante drogë në shtëpi, kontrolli i policisë "fundos" vlonjatin Policia e Vlorës ka arrestuar një person, të cilit i janë gjetur rreth 15 kg kanabis. Njoftimi i policisë: Seksio
Test të befasishëm anti-doping të Barça Skuadra e Barcelonës është përfshirë ditën e sotme nga një test i befasishëm kontrolli anti-doping nga zyrtarë të UEFA-s
Humb kontrolli në studio, Mustafa Nano ofendon rëndë deputetin e PD-së Pasi Salianji ka publikuar një video ku hedh poshtë versionin e Prokurorisë, në lidhje me cështjen "Babalja", gazetari M
Holandezët ankohen për koncensionin e kontrollit të pompave të karburanteve Paracaktimi i fituesit për konçesionin e kolaudimit të matësve në pikat e tregëtimit të karburanteve dhe gazit është de
Detajet: Si e morën shqiptarët kontrollin e drogës në Britani Mafia shqiptare ka marrë nën kontroll tregun e kokainës në Mbretërinë e Bashkuar duke përdorur “modelin Amazon”, sipas e
Në këtë datë ka kontrollim falas të frenave në gjithë Kosovën Në kuadër të Ditës Evropiane të Sigurisë në Rrugë me moton “ Rrugë pa aksidente”, Ministria e Infrastrukturës bashkë me
Kasapi korçar e pëson keq: Arrestohet pas kontrollit në dyqanin e tij Policia ka vënë në pranga Nazar Dvorani, 57 vjeç, nga Korça. Ai ka përfunduar në prangat e Policisë pasi në dyqanin e
Kontrolli rutinë i policisë kthehet në përplasje me armë, një i vdekur Një ndalesë rutinë në trafik, u kthye në shkëmbim zjarri midis policëve dhe një të riu. I dyshuari u plagos rëndë pas
Do fuste iPhone 5 në burg, zbulohet plani djallëzor i gardianit (FOTO LAJM) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve kanë arestuar në flagrancë në gardian me detyrë në burgun e Fu
Vrasës me pagesë? Policia çuditet nga ajo që i gjen shijaksit në shtëpi Policia e Shijakut ka vënë në pranga një shtetas pasi qarkullonte me armë zjarri psitoletë me vete. Ajo ishte një armë m
Arrestohet reperi i famshëm, u kap me kokainë dhe marijuanë Reperi Ty Dolla Sign është arrestuar nga policët në Atlanta për posedim të lëndëve narkotike. Ai dhe gjashtë persona të
Çifti shqiptar kapet me një sasi rekord eurosh në kufi me Francën Një çift shqiptarësh që jetonin si emigrantë në Breshia të Italisë janë kapur nga Policia Italiane me një shumë rekord p
Sot, Kuvendi vendos për kontrollin e përbashkët doganor me Shqipërinë Qeveria e Maqedonisë sot në seancë do ta shqyrtojë informacionin për zbatimin e kontrolleve të përbashkëta me Shqipërinë