999 rezultate për

kontrolli

Kokainë në këpucë, kapet shpërndarësi i drogës në Fier (VIDEO) Policia e Fierit ka ndaluar një shpërndarës droge, ndërsa gjatë kontrollit në banesë i janë gjetur 15 doza kokainë të fs
Epedemia e Ebolas del nga kontrolli në Kongo Ekspertët shëndetësorë dhe shefat e shoqatave për ndihma kanë paralajmëruar se epidemia e Ebolas në Kongon e prekur nga
Shqiptari kishte fshehur drogën në letrën higjenike Një shqiptar 54 vjeçar u arrestua nga policia italiane, pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi droge dhe 2 mijë eurosh k
Itali, qeni zbulon kokainën e shqiptarit (VIDEO) Një 20-vjeçar shqiptar u arrestua nga carabinierët në Venecia, pasi u kap me 11 doza kokainë. Siç shkruajnë mediat it
Sot dalin përgjigjet: Ku të mësoni nëse keni fituar Lotarinë Amerikane Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe jeni në pritje te rezultateve, duke filluar nga sot në mbrëmje
Erdhi dita e madhe për Llotarinë Amerikane, ja si ta shikoni nëse keni fituar (FOTO LAJM) Duke filluar nga 7 maji 2019, shpallet fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020. Sipas njoftimit zyrtar, për të parë
Dortmund jashtë kontrollit përballë Schalke, derbi shkon për blutë (VIDEO) Schalke 04 i ka bërë një dhuratë fantastike Bayern munich duke mposhtur Borussia Dortmund me rezultatin 4-2 në derbin e
Arrestohet 22-vjeçari që i vuri flakën një autobusi në Sarandë Zbardhet ngjarja e djegies së një autobusi dy ditë më parë në Konispol. Arrestohet 22 vjeçari me iniciale SH.B, banues
Kaosi në Rinas: Ushtria e rrethon, policia merr kontrollin Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tha se shefi i komisariatit të Rinasit, nga sot merr në kontro
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
Terroristi i Zelandës së Re mund të dali i çmendur, do t’i nënshtrohet kontrollit Australiani Brenton Tarrant, i akuzuari për vrasjen e 50 personave muajin e kaluar në dy xhami në Zelandë të Re, është u
Makina humb kontrollin, plagosen dy persona në Librazhd Dy persona janë plagosur pasditen e sotme pas një aksidenti në aksin Librazhd-Përrenjas. Sipas informacioneve parapra
Humb kontrollin shqiptari, dhunon dhe lë pa ndjenja vajzën e tij Një 48-vjeçar shqiptar mësohet se ka dhunuar vajzën e tij 16-vjeçare, derisa e ka lënë pa ndjenja. Sipas informacione
Aksident në Fier, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas informacioneve paraprake, një au
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa
Pollo: Presion kuisling mbi KMSH, kërkohet marrja e kontrollit Kryetari aktual i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Skëndër Bruçaj është tërhequr së fundmi nga gara për një mandat të
“Situata mund të dalë jashtë kontrollit”, mesazh i fortë nga protesta në Astir 111 ditë rresht kanë banorët e Astirit që protestojnë kundër projektit të Unazës së madhe. Edhe mnbrëmjen e sotme ata
I iku policisë me Audin plot me hashash, 41-vjeçari kapet në Elbasan Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia në hyrje të Elbasanit, pasi nuk u ishte bindura urdherit për të ndaluar në Qaf
Makina humb kontrollin dhe del nga rruga në Sarandë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Saradë pasi një makinë ka dalë nga rruga pasi ka humbur kontrollin. Drejtues