999 rezultate për

kontrollet

Dimevski: Qumështi në vend i sigurtë Në qumështin e prodhuar në Maqedoni nuk ka prani të aflatoksinës, as substanca të tjera të dëmshme për shëndetin e qytet
Inter firmos me "Modriçin e ri" (VIDEO) Këtë mëngjes ka ardhur edhe firma e Mateo Kovaçiç me klubin e Inter. Talenti kroat, i njohur ndryshe si Modriç i ri, ësh
Galatasaray, Sneijder kalon kontrollet mjekësore (FOTO LAJM) Tashmë çdo gjë ka marrë fund. Wesley Sneijder është futbollist i Galatasaray-it. Ish ylli i Inter zbarkoi dje në Stambol
Rritja abuzive e çmimeve, bashkia vijon kontrollet në tregje Task - Forca e Bashkisë së Tiranës ka vijuar intensivisht kontrollin nëpër tregjet e kryeqytetit për t’i prerë rrugën rr
Tregëtimi i mishit, Task forca nis kontrollet Task forca e ngritur nga autoriteti kombëtar i ushqimit ka nisur aksionit në 2 akset kyesore ku tregëtimi i mishit ka që
Cunami, moli japonez gjendet në Amerikë (VIDEO) Një mol me 20 metra me një peshë 165 tone u lokalizua në një plazh në jug-perëndim të Portlendit, në shtetin e Oregonit.
Policia shton kontrollet në Shkup Ministria e Punëve të Brëndshme së Maqedonisë ka rritur masat e sigurisë pranë të gjitha stacioneve urbane të autobusëve
Mësoni nga Italia për kontrollet mjekësore Pas rastit të Fabrice Muamba, në Angli kanë plasur polemikat për çështjen e kontrolleve mjekësore të futbollistëve. Traj
Durrës, shtohen kontrollet për higjenën në tregje Inspektoriati ushqimor në qytetin e Durrësit ka shtuar kontrollet për produktet e mishit dhe peshkut të cilat në disa zo
Rritja çmimeve, Bashkia e Tiranës vijon kontrollet e tregjeve Bashkia e Tiranës ka vazhduar kontrollet e tregjeve të kryeqytetit edhe gjatë ditës së diele. Agjencia për Mbrojtjen e K
Personat e shpallur në kërkim, rriten kontrollet në dogana Policia kufitare gjate koheve te fundit ka rritur kontrollet në pikat kufitare për persona të cilat janë shpallur në kër
PE, rezolutë kundër kontrolleve kufitare Parlamenti Europian ka miratuar një rezolute kundër kontrolleve kufitare, që do të cënonin marrëveshjen për lëvizjen e l
Policia bllokon minierat e Bulqizës Efektivat e policisë në Bulqizë në bashkëpunim me struktura të tjera shtetërore kanë bllokuar tre galeri kromi dhe disa
Argjentina rrit kontrollet ne Ishujt Falkland Argjentina ka vendosur kontrolle të reja detare në Ishujt Falkland, duke thelluar kështu përplasjet