999 rezultate për

kontribuojne

Klubet greke vazhdojnë të kontribuojnë për Shqipërinë, ndihma dhe një miqësore me Teutën Një solidaritet i jashtëzakonshëm ka ardhur nga klubet greke, në këtë situatë të rëndë për popullin shqiptar, si pasojë
Tirana Parking dhe Lotaria Kombëtare kontribuojnë me pemë të reja Projekti i Bashkisë së Tiranës për pagesën e parkimit me SMS, jo vetëm ka rritur transparencën në shërbim të qytetarëve,
Protesta e opozitës, Bozdo: S’ka financime, janë qytetarët që po kontribuojnë… Eno Bozdo, sekretari Organizatin në PD ka folur për median mbi protestën e cila vazhdon të zhvillohet para kryeministris
At Nikolla Marku, në gjendje të rëndë shëndetësore. Shqiptarëve iu kërkohet të kontribuojnë (FOTO LAJM) Prifti i kishës Ortodokse Shën Mëria në Elbasan, At Nikolla Marku mësohet se ndodhet në gjendje kritike për jetën. Nëpër
Tirana "pastrohet" në 13 nëntor, bashkia fton qytetarët të kontribuojnë Tirana do të përfshihet nga një aksion masiv pastrimi, i cili do të shtrihet në çdo lagje të saj. Tashmë janë konstatuar
VV kërkon ushqim për protestuesit nga qytetarët dhe bizneset Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e Kosovës, që të kontribuojnë më ushqim për protestuesit. Kjo thir
Ja mesazhi i Mustafës për Haradinajn dhe Limajn Kryeministri Isa Mustafa ka komentuar dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i deputetit. Mustafa ka thënë se, pre
SHBA përshëndet marrëveshjen Kosovë-Mali i Zi Shtetet e Bashkuara të Amerikës përgëzojnë Qeverinë e Kosovës dhe të Malit të Zi për arritjen e marrëveshjes për demarka
Foto nga diplomimi i 141 kadetëve të policisë (FOTO LAJM) Update - 141 kadetë të policisë të gjeneratës së 52-të, u diplomuan sot nga Akademia e Kosovës për siguri publike. Me kë
VV apel qytetarëve: Ndihmoni për protestën e 4 shkurtit ​Lëvizja Levëvendosje i bën apel nëpërmjet faqesd së saj në Facebook qytetarëve të Kosovës, që sipas mundësive të
Shqiptarët e shquar të Britanisë Botuar nga gazeta më e madhe e shqiptarëve “The Albanian”, libri për 100 shqiptarët, që kanë dhënë një kontribut të veca
Muaji i Ramazanit, AAK uron besimtarët Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka uruar Bashkësinë Islame, myftiun e saj Naim Ternava si dhe të gjithë besimtarët mysl
Ban Ki-Moon, apelon për siguri në Kosovë Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki- Moon ka bwrw apel pwr rivendosjen e qetwsisw dhe tw sigurisw nw
MPB dënon sulmin ndaj EULEX-it Ministria e Punëve të Brendshme e Republikës së Kosovës ka dënuar fuqishëm “aktin vandal” të djegies së dy veturave të m