999 rezultate për

kontrates

KLSH kallëzon penalisht drejtorin e spitalit psikiatrik të Vlorës Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori, Drejtorin e Spitalit Psikiatrik të Vlorës dhe i ka propozuar mini
Barça ka gati planin kundër babait të Neymar për €26 mln Barcelona duhet të paguajë te babai i Neymar bonusin për rinovimin e kontratës së brazilianit, të paktën sipas kushteve
Inter e kërkon, lojtari përgatit rinovimin Ndonëse përflitej si prioriteti numër një në merkaton e Interit, belgu Naingolan po bëhët gati për të rinovuar kontratën
Vendoset e ardhmja e Donnarummas Milan dhe Gianluigi Donnarumma janë shumë parën arritjes së marrëveshjes për vazhdimin e kontratës Edhe pse ditë më p
Sanches po mendon diçka të re që i kënaq tifozët Alexis Sanchez po mendon ta vazhdojë dhe pjesën tjetër të kontratës së tij në Arsenal pavarësisht spekulimeve për një ka
Vetëm një ekip interesohet intensivisht për Lemar Barcelona, Manchester City dhe Chelsea janë ndër klubet e vendosur për të luftuar për krahun e Monakos Thomas Lemar, sip
Motta njofton largimin nga PSG Martesës Motta dhe PSG i vjen fundi, rruga ndahet mbas 7 vitesh. Agjenti i Thiago Motta ka konfirmuar për L'Equipe s
Alves do të mbërrijë në qytet para fundjavës Sipas raporteve të TuttoJuve.com, Dani Alves do t'i bashkohet Manchester Cityt para të shtunës. E shtuna është dita
Perez i premton Zidanes: Mbappe dhe Donarumma vijnë kur të duash Zinedine dhe Perez ditët në vijim do të ulen për të firmosur rinovimin e kontratës. Dje Perez tha se rinovimi i kontratë
Pas "Jo"-së së Donnarummës, Raiola sot del në konferencë për shtyp Në kohën që po qarkullojnë shumë zëra pas “jo”-së së Donnarumma-s për rinovimin e kontratës me Milan-in, deri më tani në
Në Madrid apo Manchester? Fati i Morata-s vendoset këtë javë Real Madrid i sfidoi të gjithë duke thënë se ata që duan Moratan duhet të paguajnë duke patur si synim dhënien e një mes
Iniesta te Juventus? Ja si përgjigjet vetë mesfushori Ditët e fundit janë përhapur zëra që e shohin Andres Iniestën t'i bashkohet Juventusit, ashtu siç bëri më parë dhe Dani
Milani ultimatum Donnarumës: Rinovo, ose 1 vit në tribunë! Milani i vendos ultimatum Gigio Donnarumës. Klubi kuqezi është irrituar me portierin e talentuar, dhe më shumë me agjent
Iniesta trondit Barçën, ka plane të largohet Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ka në plan të mos e përfundojë karrierën te klubi katalonas. Ini
Agolli nuk ndahet nga Qarabag, firmos rinovimin e kontratës Ansi Agolli do të vazhdojë për të paktën edhe një sezon aventurën në Azerbajxhan me skuadrën e Qarabag. Nëpërmjet një po
Reali ofertë rinovimi për Zidane, por francezi "shtyn" firmën ... Arritja në finalen e Ligës së Kampionëve është një arsye më shumë që Reali të bëjë gati rinovimin me Realin e Madridit.
Aktakuza ndaj Gazmend Muhaxherit: Ka keqpërdoruar 152 mijë euro Prokuroria Speciale e Kosovës ka nisur hetimet ndaj kryetarit të Pejës dhe të tre zyrtarëve të tjerë të komunës, si dhe
Barcelona ia vazhdon kontratën Rakiticit Ivan Rakitic ka nënshkruar kontratë të re katër vjeçare me Barcelonën Barcelona ka njoftuar se ka arritur marrëveshje
Reali këmbëngul për yllin e Chelsea-t Zinedine Zidane dihet prej kohësh që adhuron Eden Hazard, por transferimi i tij m un të realizohet në verë. Lajmi bëh
Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Claudio Ranieri është larguar për herë të fundit nga qendra