999 rezultate për

kontrates

Drrit në fund të tunelit për Arsenalin, lojtari kërkon rinovimin e kontratës Jack Wilshere është plotësisht i fokusuar te Arsenali. Kohët e fundit disa ekipe kanë shfaqur interes për mesfushorin, p
Braziliani shumë afër rinovimit të kontratës Në kampin e Citizens ka lajme të reja. Mesfushori Fernandinho është afër rinovimit të kontratës. Sipas "Daily Star"
David Silva i lumtur me City-n, kërkon rinovimin e kontratës David Silva ka një kontratë me Manchester Cityn deri në qershor të vitit 2019 dhe kërkon ta vazhdoj atë. Silva është
De Bruynen dhe City arrijnë akordin për rinovimin e kontratës Manchester City janë afër që të arrijnë marrëveshje me Kevin De Bruynen për kontratën e re edhe pse ai kërkohet me ngulm
Sot vendoset nëse Hasani do të shkojë në burg Sot do të shpallet vendimi për Enver Hasanin rreth librave të përkthyer për UP-në. Gjykata në Prishtinë sot do ta shp
Ganiu prezantoi tri pikat shtesë të Kontratës Kandidati i BDI-së për komunën e Çairit, në konferencën e sotme pwr shtyp prezantoi tri projektet kryesore për Komunën,
Asensio pas rinovovimit me Realin, flet për "Topin e Artë" Marco Asensio është duke e festuar rinovimin me Real Madridin deri në vitin 2023, ndërsa u pyet nga gazetarët se a ka me
Asensio pas rinovovimit me Realin, flet për "Topin e Artë" Marco Asensio është duke e festuar rinovimin me Real Madridin deri në vitin 2023, ndërsa u pyet nga gazetarët se a ka me
Ronaldo: Kurrë s’kam folur për largimin tim nga Reali Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola mbrëmë në takimin e fituar kundër Borussia Dortmundit. Kjo e fundit pësoi humbje
Milan befason me vendimin për Cutronen Skuadra italiane, AC Milan ka njoftuar se ka përmirësuar kushtet e kontratës së sulmuesit Patrick Cutrone, ndërsa kohëzg
Ozil merr si shembull Van Persien, kërkon transferimin te Unitedi Mezut Ozil nuk po nënshkruan vazhdimin e kontratës po shpreson për një lëvizje shokuese te rivali i urryer, Manchester U
Pas Marcelos dhe Isco rinovon me Realin, klauzola 3-fishin e Neymarit Real Madridi rinovimit të kontratës me mbrojtësin e majtë brazilian, Marcelo, i cili nënshkroi deri në vitin 2022,ka rin
Wenger: Pas mbylljes së merkatos, negociatat për rinovim me Ozili ngecën Arsene Wenger ka thënë se janë ngadalësuar bisedimet për rinovimin e kontratës me Mesut Ozilin. Ozil është në fund t
Isco rinovon kontratën me Real Madridin Isco ka nënshkruar kontratën e re me Real Madridin dhe lajm është konfirmuar nga presidenti i Realit, Florentino Perez.
Ministria e FSK-së i jep tender të dyshimtë kompanisë "KATANA" ? Ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës mund të mbesin pa municion, shkaku i dallavereve të udhëheqësve të kësaj minist
Barcelona ia vazhdon kontratën një lojtari Barcelona dhe mesfushori i talentuar, Carles Alena kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës edhe për tre sezon
Juventus ka gati sulmin e fundit për Emre Can Juventusi sot do të bëjë ofertën përfundimtare për të nënshkruar me Emre Can nga Liverpool për 23 milionë paund. Sipa
Pas kontratës me “Play Boy”, mbesa e Nishanit provokon keq (FOTO LAJM) Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe
Nxehet keq Neymar, padit Barcelonën Neymar vetëm një ditë pasi e paditi Barcelona, është kthyer në kundërsulm duke paditur ish-skuadrën e tij. Kompania e
Interesimi i rivalëve detyron Wengerin të përshpejtojë rinovimin e kontratës me talentin Sipas Star Daily Arsenali i ka ofruar Alex Oxlade-Chamberlain një kontratë të re. Lojtari ndiqet nga Chelsea dhe Liverpo