999 rezultate për

kontrates

Agjenti i Hysajt: Ai ka filluar negociatat për rinovimin e kontratës Agjenti i Elseid Hysaj siguron se lojtari do të jetë pjesë e Napolit dhe se ka filluar bisedimet për vazhdimin e kontrat
Dybala shumë afër rinovimit të kontratës me Juventusin Paulo Dybala ka vendosur të qëndrojë te Juventusi. Lajmi i dhënë disa ditë më parë në intervistë nga Bepe Marota konfirm
Roberto Mancini në krye të Italisë, konfirmohet data e kontratës Roberto Mancini do të jetë trajneri i Kombëtares italiane. Dilemat e shumta mbi fatin e Kombëtares italiane tashmë janë
Reali dhe Ronaldo në negociata për rinovimin e kontratës Jur thanë së është i mbaruar ai u ngrit duke thyer të gjithë rivalët që i dalin para. Ronaldo ka treguar shumë mirë se m
Besnik Hasi fiton gjyqin kundër skuadrës greke Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi, është i lirë t’i bashkohet çdo klubi që dëshiron, pasi ka fituar gjyqi
Aeroporti i Prishtinës pa maket për trajnimin e zjarrfikësve Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, i cili është marrë me koncesion nga kompania ‘Limak Kosovo’, i mungojnë disa elem
Talenti francez refuzon të nënshkruaj kontratën e re me Manchester United Talenti francez, Anthony Martial ka refuzuar një zgjatje të kontratës me gjigandin anglez, Manchester United. Klubi q
Sot zyrtarizohet rinovimi i kontratës së Gatussos Sipas mediave italiane Gennaro Gattuso ka arritur marrëveshje gjatë muajit të kaluar për rinovimin e kontratës së tij me
Rama gënjeu sërish! Kontrata zbulon kush do t'i paguajë dëmet në Rrugën e Kombit Protestat në rrugën e Kombit i kanë krijuar miliona euro dëme kompanisë koncensionare, të cilat sipas deklaratave të Min
Shokohet City, Sterling refuzon rinovimin ekontratës Raheem Sterling nuk e ka prnuar rinovimin e kontratës me Manchester City-n pavarësisht se paga e tij u dyfishua. 23-
Hysaj i kthen shpinën ofertave të gjigantëve anglez, gati për rinovimin e kontratës Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares Elseid Hysaj, nuk pëlqen kalimin tek gjigantët anglez si Manchester Unitedin dhe Arsena
Mytaheri si të gjithë, blen laptop rreth 1000 euro Kryetari i Prizrenit nga Lëvizja Vetëvendosje, Mytaher Haskuka, ka blerë laptop për zyrën e tij. Sipas kontratës së b
Barcelona po mendon t'i ofrojë rinovimin e kontratës mbrojtësit të tyre Barcelona thuhet se është në bisedime me Thomas Vermaelen mbi zgjatjen e kontratës. Marrëveshja aktuale e Vermaelenit
Cutrone afër rinovimit të kontratës me Milanin Sulmuesi i talentuar, Patrick Cutrone do të rinovojë kontratën deri në vitin 2023 me klubin e Milanit. 20-vjeçari ka
Zbulohen detajet për rinovimin e kontratës së Gattusos Milani gjatë pauzës së kombëtareve do të fillojnë nëgociatat për detajet e kontratës së re. Ishte Mirabelli ai që dek
Roma nis negociatat me Alissonin për rinovimin e kontratës Roma dhe Alisson Becker do ta vazhdojnë karrierën me njëri-tjetrin. Real Madrid, Chelsea, Paris Saint Germain, Liverpool
Griezmann refuzon rinovimin e kontratës me Atleticon Antoine Griezmann ka refuzuar që të rinovojë kontratën e tij të re me klubin e Atletico Madrid. Sipas mediave spanjo
Juventus po mendon që t'i ofrojë rinovimin e kontratës të dy mbrojtësve Andrea Barzagli dhe Giorgio Chiellini janë afër nënshkrimit të kontratës së re me Juventusin. Të dy lojtarët janë jas
Arturo Vidal: Qëndrimi dhe rinovimi i kontratës varet nga drejtuesit e klubit Arturo Vidal thotë se gjithçka varet nga drejtuesit e klubit nëse do të vazhdojë të qëndrojë tek Bayern Munich apo do të
Chelsea i shpall luftë Manchester Unitedit për mbrojtësin e Barcelonës Chelsea është gati ta rivalizojë Manchester Unitedit për të fituar shërbimet e mbrojtësit të Barcelonës, Samuel Umtiti.