E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

kontrates

Ylli i Chelseat rinovon për pesë vite me londinezët Me trajnerin Mauricio Sarri në pankinë, skuadra e Chelsea po kalon një moment mjaft të mirë. Drejtuesit e klubit londine
Barça nuk pranon rinovimin e kontratës me Messin Zëdhënësi i skuadrës spanjolle të Barcelonës, Josep Vives ka theksuar se katalanasit nuk kanë ndërmend t’i ofrojnë Messi
​Këto janë klauzolat marramendëse të lojtarëve të Barcelonës Barcelona i ka marrë mirë masat për të mos përjetuar më një tjetër çështje si ajo me Neymarin. Në verën e vitit 2017, su
De Rossi pranë rinovimit me Romën Kapiteni i skuadrës së Romës, Daniele De Rossi është një hap larg rinovimit të kontratës me skuadrën verdhekuqe. Sipas “
Zbardhen negociatat, kjo është shifra që kërkon Hysaj për rinovimin e kontratës Vetëm gjatë kësaj vere, emri i Elseid Hysajt ishte nga më të lakuarit për tu larguar nga Napoli, pas largimit të Maurizi
Hazard "trondit" Chelsean, mohon vazhdimësinë e kontratës Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Chelseat por jo vetëm, pasi ai është cilësuar s
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp
Busquets shumë afër rinovimit të kontratës me Barcelonën Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets është afër për ta nënshkruar kontratën e re me klubin spanjoll. Ai ka qenë n
Suso afër rinovimit të kontratës te Milani Suso Fernandez dhe Milani kanë hapur diskutimet mes tyre për një marrëveshje të re. Agjenti i spanjollit, Alessandro
Giuffredi: Hysaj i lumtur te Napoli, do rinovojë kontratën Mario Giuffredi, agjenti i mbrojtësit të Napolit, Elseid Hysaj, ka folur sot për radion Kiss Kiss Napoli, në lidhje me r
Pjaniç rinovon me Juventusin, zbuloni detajet Ndonëse u lajmërua që dje akordi për rinovimin e kontratës mes Miralem Pjaniç dhe Juventusit, pasditen e sotme është bër
Daniele Rugani afër rinovimit të kontratës me Juventusin Mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani është afër rinovimit të kontratës me Juventusit. Pas transferit te Mattia Cald
Kimi Raikkonen drejt rinovimit të kontratës me Ferrarin Kimi Raikkonen duket se do të qëndrojë te Ferrari edhe për dy vitet e ardhshme. Sipas lajmeve që vijnë nga Franca, pa
Një kilometër rrugë, 16.2 milionë euro Qytetarët shqiptarë nuk do të paguajnë vetëm 225.8 milionë euro për rrugën Thumanë-Kashar, por shumë më tepër Nw bazw
Armatoset Sllovakia, blen 14 avionë luftarakë amerikanë F-16 Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zë
Humori shqiptar me rrugët: Tiranë-Durrës në gjendje të kënaqshme Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka publikuar së fundmi dy raporte që lidhen me kontratat e nënshkruara me kompanitë q
Kjo është klauzola e re e mbrojtësit francez pas kontratës së re me Barcelonën Barcelona ka konfirmuar se lirimi i mbrojtësit Samuel Umtiti është 500 milionë euro pasi ka nënshkruar një kontratë të r
Interi ndërpret bisedimet për rinovimin e kontratës me Icardin Interi ka ndërprerë bisedimet për kontratë me Mauro Icardin, për shkak se është duke pritur që ndonjë klub ta paguajë kl
Spalletti takim me drejtuesit e klubit, rinovimi njoftohet ditën e nesërme Luciano Spalletti ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Interit, në ambientet e klubit zikaltër, ku i pranishëm ka qenë
Përfaqësuesit e Buffon takim me PSG për bisedimet e kontratës Përfaqësuesit e Gianluigi Buffon kanë pasur një takim sot me Paris Saint-Germain ku kanë diskutua për kontratën e re dyv