999 rezultate për

kontrates

Eriksen refuzon rinovimin me Tottenahmin, Barcelona dhe Real Madrid në pritje Christian Eriksen ka refuzuar zgjatjen e kontratës me Tottenhamin, sipas mediave britanike. Oferta e fundit që Totten
Zyrtare: Jones rinovon me Manchester United Phil Jones ka rinovuar kontratën e tij me Manchester United deri në vitin 2023. Lajmi është konfirmuar nga vetë Djaj
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Zbulohet plani i Woodward për transferimet tek Manchester United Drejtori i Manchester United, Ed Woodward, nuk do të bëjë asnjë transferim në këtë afat kalimtar të janarit. Por, kjo
Wanda Nara: Rinovimi i kontratës? Shpresoj që marrëveshja të arrihet këtë javë E dashura e Mauro Icardit, Wanda Nara ka folur përsëri rreth së ardhmes së sulmuesit argjentinas. Disa ditë më parë,
Hudson-Odoi refuzon rinovimin e kontratës me Chelsea Callum Hudson-Odoi ka refuzuar kontratën e re të Chelsea për 85 mijë paund në javë. Bayern Munich ka bërë katër ofert
Mbrojtësi kyesor i Interit pranë rinovimit të kontratës Milan Skriniar është shumë pranë rinovimit të kontratës me Interi. Sipas "La Gazzetta dello Sport", mbrojtësi sllovak
Skriniar dhe Inter drejt rinovimit të kontratës Siç raporton "Gianluca Di Marzio", Inter po synon që ta mbajnë në radhët e veta Milan Skriniar duke ia ofruar një rinovi
David Luiz mund të qëndroj te Chelsea David Luiz mund të mbetet te Chelsea. Mbrojtësi 31 vjeçar ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës së tij me Chels
Icardi: Rinovimi i kontratës do të ndodhë nëse klubi do të propozojë një ofertë korrekte Situata mes Mauro Icardit dhe Interit po nxehet gjithmonë e më shumë. Pasi klubi i ka kërkuar lojtarit dhe bashkëshor
Le Parisien: Rabiot në verë është lojtari i Barcelonës Siç raporton "Le Parisien" futbollisti i PSG, Adrien Rabiot do t'i bashkohet Barcelonës në merkaton e verës, shkruan Alb
Shkarkimi nga Manchester United, Mourinho mbush xhepat Manchester Unted, pas shkarkimit të Jose Mourinhos , për shkak të rezultateve të dobëta, do ti duhet të dëmshpërbleje po
Luka Modric refuzon rinovimin e kontratës me Realin Ylli kroat, Luka Modric thuhet se ka hedhur poshtë një ofertë të re për rinovimin e kontratës së tij me Real Madridin.
Lladrovci "zgjohet nga gjumi", merr masa në fshatin Kishnarekë Kompania e kontraktuar nga ana e Komunës, nuk kishte kryer punimet sipas planifikimit të kontratës së nënshkruar dhe nuk
Sandro rinovon kontratën me Juventusin Alex Sandro është shumë pranë rinovimit të kontratës me Juventusin, shkruan Albeu.com. Sipas asaj që raporton RAI juv
Asnjë trajner nuk ia del dot të qëndrojë te Reali deri në fund të kontratës Emërimi në pozitën e trajnerit të Real Madridit është një punë e rrezikshme edhe për ata të cilët arrijnë të kenë sukses
Zyrtare: Sadio Mane rinovon kontratën me Liverpoolin Sadio Mane është një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e Jurgen Klopp. Por siç raporton "Sky Sports News" të d
Simeone afër rinovimit të kontratës me Atleticon Madridin Diego Simeone do të qëndrojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid. Argjentinasi mund të largohet nga klubi spanjoll, pa
Man Utd i ofron rinovimin e kontratës yllit francez Skuadra e Manchester United nuk preferon të humbasë me parametra zero një prej talenteve të skuadrës. Anthony Martial.
Conte dhe Chelsea përfundojnë në gjyq, kaq para kërkon trajneri italian Chelsea provoi të gjente një marrëveshje me Antonio Conten për prishjen e kontratës, por trajneri italian ndihet viktimë