999 rezultate për

kontrata

Inter, Cech pasardhësi i Handanoviç Rinovimi i Samir Handanoviç, që pëlqehet shumë nga Roma, po ndez merkaton e Interit në vigjilje të sezonit të ardhshëm.
41 emra për merkaton e Barcelonës (FOTO LAJM) Siç e dimë, për shkak të bllokadës së FIFA-s Barcelona nuk mund të bëjë merkato deri në janar 2016. Por kjo nuk po i pen
Alves drejt rinovimit, gati kontrata 2-vjeçare Sipas asaj që shkruan katalanasja "Sport", Barcelona është gati ti ofrojë një rinovim kontrate 2-vjeçare mbrojtësit braz
Reali do të blindojë Iscon, ja klauzola Isco do të jetë një prej pikave kyç për Real Madridin e së ardhmes. Me këtë ide, klubi kampion Europe, duke parë edhe in
Kokëdhima i përgjigjet PD: Janë veç shpifje! Pas kërkesës së parashtruar nga Partia Demokratike në lidhje me heqjen e mandatit të deputetit Koço Kokëdhima, ky i fund
Trekuartisti i ardhshëm, Juventus kërkon Oscar-in Sneijder, Januzaj, Mkhitaryan, Vazquez. Lista e Juventusit përsa i përket trekuartistit të ardhshëm rritet duke nxjerrë
Inter, Babacar nëse ikën Icardi (VIDEO) Sipas asaj që raporton "Sport Mediaset", Interi ka nisur të kërkojë sulmues në rast se Mauro Icardi vendos të largohet p
Icardi mund të largohet, Gignac në pole-position Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", Mauro Icardi mund të largohet nga Interi nëse nuk e rinovon kontatën d
Nënshkruhet kontrata për bypass-in e Vlorës Sot u firmos marrëveshja e grantit të investimit të BE nëpërmjet Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim për Bypass-
E mërkura dita e Shaqirit, ja kontrata e Interit Shaqiri-Inter, një hap larg. Klubi zikaltë ka kaluar Juventusin në garën për trekuartistin e Bayern Munchen, i cili ndiq
Serie A, ja 15 lojtarët që skadojnë gjatë 2015-ës (FOTO LAJM) Klubet e Serie A nuk duhet të mendojnë vetëm për afrimet gjatë merkatos së janarit, por edhe shitjen në kohë të futbolli
Wesley Sneijder do Juventusin "La Stampa" flet për të ardhmen e Wesley Sneijder, i cili, sipas gazetës torineze, do vetëm Juventusin. Fiton 6 milionë
Qytetarët do të paraqesin çdo muaj fitimet e tyre Të gjithë qytetarët që fitojnë para nga kontratat autoriale dhe kontratave në vepër, duhet të japin çdo muaj të dhëna pë
Zëvëndësuesi i Ibrës, PSG gati listën e "çmendurive" (FOTO LAJM) Largimi i mundshëm i Zlatan Ibrahimoviç nga Paris Saint Germain po përgatit sheikët nga Katari të bëjnë "çmendurira" në
Inter, 4 emra për sulmin e Mancinit (FOTO LAJM) Pasi mori në Verona fitoren e parë në kampionat si trajner i Interit, që të dielën përballet me Lazion në një sfisë dire
Liverpooli në ankth për rinovimin e Gerrard Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka konfirmuar se klubi i ka ofruar kapitenit Steven Gerrard një kontratë të re,
Top 11 "falas" që kërkohet nga klubet e Premier League (FOTO LAJM) Shumë futbollistëve me përvojë dhe të tjerëve të talentuar iu mbaron kontrata me skuadrat aktuale verën e ardhshme ndaj
Top 10 futbollistët që skadojnë në 2015-ën (FOTO LAJM) Pavarësisht se duhen edhe disa javë nga starti i merkatos së janarit, klubet kanë nisur të mendojnë për shit-blerjet e t
Juve, është Dani Alves goditja e janarit Juventus kërkon të bëjë një goditje në merkato që në muajin janar. Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", për krahun e djat
Juve me sytë nga talenti "falas" i Bayernit (VIDEO) Pogba, Coman dhe ndoshta Gianluca Gaudino. Vazhdon gjuetia e Juventusit për talentet europianë të cilëve u skadon kontra