999 rezultate për

kontakt

Nuk pritej, Haradinaj: Pas dorëheqjes më kontaktuan shumë kryeministra, por jo Rama Ramush Hararinaj spjegon arsyet e dorëheqjes së tij për televizionin T7 në Kosovë. Ai ka dhënë detaje rreth ftesës së
5 vjeçari humb kontaktet me familjen në Spille, apel për gjetjen e prindërve Në plazhin e Spillesë në Durrës një djalë 5-vjeçar ka humbur kontaktet me familjarët e tij. Samuel Xhepa kërkon prind
Ataku kardiak, evitoni kontaktin direkt me ujin e ftohtë Gjithmonë gjatë periudhës së plazhit të shumtë janë personat që humbasin jetën kur futen në det. Kjo për shkak të kontak
Një tjetër person humb jetën pasi bie në kontakt me rrymën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babicë të Vlorës. Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka hyrë në kont
Bie në kontakt me rrymën, ndërron jetë punonjësi i OSHEE Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në mbrëmje në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një punonjës i OSHEE ka humbur jet
Turistët e bllokuar në Kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh. Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi ësh
Prezantohet Rabiot: Kam marrë këshilla nga Buffon, më ka folur shumë për Juven Adrien Rabiot është përforcimi i dytë i Juventusit me kosto zero për sezonin e ri, pas firmës me Aron Ramsej. Ditën e dj
Ishte hedhur në plehra, dhjetra familje kërkojnë të adoptojnë foshnjen (VIDEO) Tre javë më pas, foshnja India thuhet së është “e buzëqeshur” dhe “e lulëzuar” në qendrën e shërbimit për fëmijë. Vaj
Higuain te Roma, Juventus nis kontaktet Gonzalo Higuain do të rikthehet te Juventusi pas 1 viti. Argjentinasi nuk ka vend në Torino dhe me shumë mundësi do të l
48 orë në birucë pa asnjë kontakt! PD reagon për kushtet e mbajtjes së Bardh Spahisë Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia gjendet prej 48 orësh në birucë sipas selisë blu dhe nuk i lejohet kontakti me person
E BUJSHME/ Manchester United kontakton drejtuesit e Napolit për Hysajn Një lajm bombastik vjen nga Sky Sports Italia, bën të ditur se Manchester United ka nisur kontaktet me Napolin për të af
Vdes tragjikisht e 17 vjeçarja, ra në kontakt me rrymën Një vajzë 17 vjeçe nga fshati Capar i Gjilanit ka vdekur nga kontakti me rrymën që ka pasur. Familjarët kanë thirrë
Manchester United në kontakte me portierin e La Liga-s Manchester United e ‘tradhton’ De Gea-n, në kontakte me portierin e njohur të La Liga-s. Manchester United duket se k
Mbylluni në shtëpi nga ora 10: Moti sot në Maqedoni Sot pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira të dendura. Sipas Institutit Hidrometeorologjik këto vranësira në p
Interi nis kontaktet me Elseid Hysaj Inter e ka seriozisht për Elseid Hysaj. Skuadra zikaltër po kërkon frymë të re në repartin e prapavijës dhe kapiteni i
Me emra dhe vendlindje, këta janë 62 të zhdukurit shqiptarë në Greqi Shpetim Zinxhiria Nga dita në ditë dalin në dritë emrat dhe identideti i shqiptarve që kanë humbur gjurmët në Greqi,
Paratici mohon kontaktet me Guardiolan Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici, ka konfirmuar se ata nuk do ta prezantojnë trajnerin e ri derisa të përfundojë ky
E FUNDIT/Aksident i rëndë, ndërron jetë bashkë me të shoqen oficeri shqiptar në Rumani Ka humbur jetën në Rumani oficeri i kontaktit të Shqipërisë, Ervin Delvina bashkë me bashkëshorten e tij rumune. Poli
E konfirmon Valverde: Jemi në kontakte me Griezmann Dilemave për të ardhmen e francezit Griezmann i shuan trajneri i Barcelonës i cili ka konfirmuar se Barcelona e ka kont
Iku nga Juventus, Allegri kërkohet nga Roma Masimilano Allegri vendosi të largohet nga Juventusi pas 5 sezonesh të skuadra bardhezi. Por së fundmi për të ka shfaqur