999 rezultate për

konkurrence

Sterling çmend Juventusin, ja super-oferta Del në skenë një tjetër emër për merkaton e Juventusin. Sipas asaj që shkruan sot britanikja "The Sun", kampionët e Ital
Konkurrencë me West, Madonna: Si një "luftë me dema" (FOTO LAJM) Ata janë në konkurrencë të plotë, sikundër edhe miq mjaft të mirë. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, Madonna e ka
Fëmijët e pasur të Meksikës në konkurrencë edhe në Instagram (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e udhës që fëmijët e pasur të mburren për atë që disponojnë në rrjetet sociale. Kësaj radhe do të ndal
Juve në sulm për Oscar dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Merkatoja e Juventusit nuk ndalet. Pavarësisht se të gjithë objektivat sezonalë janë ende në lojë, klubi bardhezi po men
Konkurrencë e fortë, i shkul flokët rivales për kurorën e Miss-it (VIDEO) Të shpallesh Miss nuk është aspak e lehtë, e sikundër për ta mbajtur këtë trofe duhet një punë e madhe. Konkurrenca gjit
Luana dhe Marina, në konkurrencë për lulet (FOTO LAJM) Teksa motra e saj Luana Vjollca shquhet për marrjen e tufave me lule, edhe Marina ka postuar në Instagram një buqetë të
Oda Ekonomike paralajmëron: Viti 2015 i rëndë për biznesin Oda Ekonomike e Maqedonisë ka vlerësuar se viti 2015-të do të jetë një vit tepër i rëndë për biznesin në vend. “Sinja
"Konkurrencë, transparencë dhe cilësi për projektet në Art dhe Kulturë" Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, kryeministri Rama është ndalur tek projektet e reja per njerëzit e Art
Noizy në konkurrencë të fortë me Blerim Destanin Noizy kohët e fundit po i kushton një vëmëndje edhe më të madhe fizikut të tij. Duket se konkurent të fortë ka aktorin B
Menez: Te PSG nuk kishte konkurrencë të ndershme "Te Milan gjeta menjëherë dëshirën për të luajtur. Kisha nevojë për futbollin tim, të ndjenjave pozitive. Dhe të kem një
Maqedonia është "e fortë" në konkurrencë Forumi Ekonomik botëror ka publikuar rezultatet e konkurrencës së shteteve. Në listë, Maqedonia ka ngjitur 10 vende n
Jonida dhe Dafina aspak konkurrencë Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi, pavarësisht se kanë një konkurrencë në botën e artit, ato në jetën reale janë mike mjaf
Konkurrencë mes motrash, Afërdita apo Jehona Dreshaj më seksi? (FOTO LAJM) Motra e këngëtares Afërdita Dreshaj, kohët e fundit po bën një bum të madh në rrjetet sociale. Falë një fotoje të postua
Asnjë konkurrencë për 44 vjeçaren Naomi Campbell (FOTO LAJM) Gjatë së martës mbrëma, supermodelja Naomi Campbell shkëlqente kur ajo mbërriti në Serpentine Gallery Summer. Modelj
Aspak konkurrencë, Rita Ora vijon me koncertet (FOTO LAJM) Duket se ky është viti kur Rita Ora po shkëlqen më shumë, ndërsa çdo ditë ajo tregon arritjet e saj në rrjetet sociale.
Milani kërkon Shkodran Mustafin U thirr nga Joachim Low për të qënë pjesë e Gjermanisë për Botërorin "Brazil 2014" vetëm pas dëmtimit të Marco Reus, por
Konkurrencë mes minifundeve, stil në tapetin e kuq E pranojnë ose jo, mes femrave në karrierë kalimi në tapetin e kuq është edhe një konkurrencë e hapur mes minifundeve të
E kryer! Ivan Rakitiç te Barcelona Sipas asaj që shkruan "Sport.es", Barcelona bën një tjetër goditje në merkato: bëhet fjalë për Ivan Rakitiç, mesfushorin
Konkurrencë e hapur, Dafina sulmon Gentën për klipin Një duel i hapur është shpallur mes këngëtares Genta Ismajli dhe Dafina Zeqiri, pasi kjo e fundit pretendon se i është v
45 vende në konkurrencë për ngjyrat (FOTO LAJM) Festivali botëror i piktorëve, ka mbledhur 45 vende të ndryshme të botës, të cilët konkurrojnë këtë verë në Pörtschach t