999 rezultate për

konfirmon

Drejtoria e Burgjeve e konfirmon: Një punonjës te 313-a pozitiv me COVID-19 Një punonjës i Burgut 313 është infektuar me koronavirus dhe këtë e ka konfirmuar me një deklaratë për shtyp Drejtoria e
Mohuan lidhjen pasi u kapën "mat", bukuroshja konfirmon romancën me Don Phenom (FOTO LAJM) Para disa muajsh, Don Phenom është shprehur se ishte në një lidhje me një vajzë shqiptare që po e mbante sekret, e cila
E konfirmon agjenti: Juventusi hedh sytë nga ylli i Boca Juniors Ditët e fundit raportohet se "Zonja e Vjetë" po interesohet për yllin i Boca Juniors. Merkatoja e verës pritet ta gje
Filipçe konfirmon testet për Mickoskin dhe Zaevin Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp tha se kryetari i VMRO-së Hristjan Mickoski dhe kryeta
E konfirmon Tottenham, Son do të përmbushë obligimin ushtarak Ylli i Tottenhamit kishte për detyrë të përmbushte obligimin ushtarak për një muaj, por sukseset në futboll e shtynë rea
Më në fund, Ledri Vula konfirmon lidhjen e shumpërfolur me Sarën (FOTO LAJM) Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej p
Koronavirusi prek FSHF-në, e konfirmon Duka: Dy zyrtarë janë infektuar (VIDEO) Covid-19 ka sjell anulimin e çdo aktivitet sportiv në rang kombëtar duke sjell kaos dhe mungesë financash. Armand Du
E FRIKSHME/ Klubi spanjoll konfirmon 15 raste me Coronavirus Numrat e personave të prekur nga koronavirusi në botën e sportit vijojnë të rriten. Ditën e sotme, klibi i Alaves ka
UEFA e konfirmon: Nëse sezoni nuk përfundon, kampion nuk do të ketë Ekipet që aktualisht po udhëheqin kampionatin e tyre nuk do të shpalleshin si kampionë nëse sezonet do të anuloheshin, s
Valencia konfirmon raste të tjera me koronavirus Skuadra e Valencias ka lëshuar një tjetër komunikatë zyrtare. Anëtarja e La Liga dje ka konfirmuar për tre lojtarë dh
E konfirmon kryeministri Japonez: Lojërat Olimpike do të zhvillohen Kryeministri i Japonisë, Shnzo Abe, ka thënë se, ashtu siç është planifikuar, Lojërat Olimpike Verore do të mbahen në mu
Kënga më e fundit e Ledrit dedikim? Sara konfirmon për herë të parë marrëdhënien me reperin (VIDEO) Prej kohësh përflitet se Ledri Vula është në një lidhje dashurie me Sara Hoxhën. Dyshja ka publikuar momente të shumta m
Një tjetër shtet konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi Polonia ka raportuar viktimën e parë nga koronavirusi, thanë autoritetet lokale në qytetin e Poznan. Nuk dihet ende m
ZYRTARE/ Real Madridi konfirmon rastin me koronavirus, skuadra në karantinë Real Madridi është në karantinë, pasi një basektbollist i klubit të bardhë rezultoi pozitiv me "Coronavirus". Kjo ka
Ministria e Shëndetësisë konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi në Shqipëri Ka humbur jetën gruaja e cila ishte rasti i parë i infektuar me koronavirus në qytetin bregdetar të Durrësit, konfirmuar
Djali i Tares konfirmon kombëtaren për të cilën do të luajë Djali i legjendës së kombëtares shqiptare, Etien Tare ka zgjedhur të eci në hapat e babait. Dje, teksa ka ftuar ndje
Më në fund, Klea Huta konfirmon shtatzaninë me foton më të bukur (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, u mësua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos
"Pogba do rikthehet në Torino", e konfirmon ish-lojtari i Juventusit Mohamed Sisoko, ish-mesfushori i Juventusit dhe i Liverpulit, në një prononcim për anglezen “Daily Mail”, ka dashur të j
McGregor e konfirmon: Bisedimet me Pacquaio po vazhdojnë Conor McGregor konfirmon se bisedime me Manny Pacquaio për të bërë të mundur një duel boksi po vazhdojnë. McGregor s
Koronavirusi: Një shqiptare e prekur, e konfirmon e ëma Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 7 të vdekur dhe mbi 230 të pre