999 rezultate për

konfirmon

Vjen "era" hit, reperja shqiptare konfirmon bashkëpunimin me Encën (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperja Rina Bala janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës. Dyshja janë mikesha të mira
"Tonali është më i kompletuar se Pirlo", e konfirmon vetë legjenda Ish-mesfushori legjendar italian, Andrea Pirlo, komentoi deklaratat e tifozëve se Sandro Tonali është i ngjashëm me të,
Laporta konfirmon kandidaturën për president, synon rikthimin e Guardiolës Ish-presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka konfirmuar se ai synon të rikthehet sërish në krye të klubit në vitin e ardh
Dj Sardi konfirmon lidhjen e re të dashurisë, cila është vajza që i rrëmbeu zemrën (FOTO LAJM) Një ndër Dj më të famshëm në Shqipëri është padyshim Sardi. Dj Sardi është përfolur jo pak në media për jetën e tij p
Në klipin e fundit, Ariana Grande konfirmon lidhjen e saj të re (VIDEO) Ditën e djeshme Ariana Grande dhe Justin Bieber publikuan bashkëpunimin e tyre “Stuck with you”. Klipi bëri pjesë shumë
Nevina Shtylla konfirmon se është beqare dhe tregon si e do partnerin (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Nevina Shtylla, pak ditë pasi dha lajmin se i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin jurist,
Kreu i Federatës Turke lajmëron nisjen e kampionatit dhe konfirmon datën e finales së Championsit Pas ndërprerjes për shkak të pandemisë Covid-19, futbolli po rinis gradualisht, teksa sot kreu i Federatës Turke të Futb
Flitet për largim nga Juventusi, agjenti i Bernardeschit konfirmon të ardhmen Agjenti i Federico Bernardeschit ka konfirmuar se klienti i tij nuk dëshiron largimin nga Torino. Gjatë një intervist
Juventusi konfirmon shkëmbimin e mundshëm Pjanic-Arthur Miralem Pjanic në Barcelona, Arthur Melo në Juventus? Duket se shkëmbimi është i realizueshëm. Drejtori sportiv i Juv
Pas Sassuolos, është Parma skuadra e radhës që konfirmon rikthimin në stërvitje Në Itali numërohet edhe skuadra e katërt që ka konifrmuar rikthimin në qendrën stërvitore, pasi regjioni Emilia-Romagna
Dashuri si e Romeos dhe Jonidës, çifti konfirmon se janë bashkë (FOTO LAJM) Duket se dashurinë e tyre nuk mund ta prish askush. Pas lajmeve të bujshmë për ndarjen e çiftit që sapo kishte lulëzu
Të gjithë po e prisnin, Gigi Hadid konfirmon shtatzaninë nga goja e saj (VIDEO) Pasi e mësoi e gjithë bota, ishte radha e Gigi-it të konfirmonte shtatzëninë e saj! Po, modelja dhe partneri i saj, këng
Kina konfirmon 22 raste të reja të koronavirusit Kina regjistroi 22 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit, sipas Komisionit Kombëtar të Shënde
Ylli i Kosovës e konfirmon interesimin e Chelsea për të Një nga talentet më premtues të kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova ka pranuar se dy ekipe të Premier League, respektiv
Bernadeschi në bisedime me Barcelonën, e konfirmon agjenti Agjenti i futbollistit të Juventusit, Federico Bernadeschi, ka konfirmuar se ka pasur bisedime me Barcelonën, por lojtar
Pas Holandës edhe Argjentina konfirmon ndërprerjen e kampionatit Pas Belgjikës, Holandës dhe Skocisë në një farë mënyre, edhe Argjentina ka vendosur të pezullojë përfundimisht të gjitha
Babai i Gonzalo Higuain konfirmon të ardhmen e argjentinasit Zërat për një largim të Higuain nga Juventusi janë shtuar ndjeshëm kohët, kjo për shkak të interesit të madh që "zonja
Shaqiri e mbyll me Liverpool, e konfirmon media pranë pranë klubit Futbollisti nga Zhegra e Gjilanit nuk bën më pjesë e planeve të trajnerit gjerman Jurgen Klopp. The Liverpool Echo de
Presidenti i skudrës së Serie A e konfirmon: Jam i infektuar me koronavirus Prej pak kohësh në mediat italiane qarkullonte lajmi se presidenti i Brescias, Massimo Cellino mund të ishte infektuar n
Drejtoria e Burgjeve e konfirmon: Një punonjës te 313-a pozitiv me COVID-19 Një punonjës i Burgut 313 është infektuar me koronavirus dhe këtë e ka konfirmuar me një deklaratë për shtyp Drejtoria e