999 rezultate për

konfirmon

Ibra konfirmon shërimin nga Covid-19: Zoti po vjen për ty Zlatan Ibrahimovic ia ka dalë të mposhtë koronavirusin, pasi ka rezultuar negativ në testin e fundit. Me fjalë të tje
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
ZYRTARE: Napoli konfirmon se Rrahmani nuk është me COVID-19 Mediet Italiane kanë raportuar sot gjatë ditës së Amir Rrahmani ka dal pozitiv e COVID-19, megjithatë, lajmet e fundit z
Rashica mbetet te Werder, e konfirmon trajneri i Aston Villës Trajneri i Aston Villës, Dean Smith ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do të transferohet te skuadra e tij. Rashica i
Pasojat e duelit me Genoan, Napoli konfirmon yllin e ekipit me Covid-19 Një rast me COVID-19 është konfirmuar te Napoli. Bëhet fjalë për mesfushorin, Piotr Zielinski, i cili ka dalë pozitiv
Ronald Koeman konfirmon transferimin e mbrojtësit të Ajax-it Sergio Dest do të jetë lojtari i ri i Barcelonës Trajneri Ronald Koeman në konferencën për shtyp para ndeshjes me Cel
E konfirmon prestigjozia spanjolle, Dembele është lojtari i Man United Osumane Dembele është shumë afër Manchester United. Sipas AS, ai do t'i bashkohet skuadrës angleze për një shumë rret
Drejtori sportiv i Juventusit telefonon Suarez, i konfirmon gjithçka Fabio Paratici ka telefonuar Luis Suarezin. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, javëve të fundit është lidhur me një
Klopp e konfirmon: Në momentin që do të largohem nga Liverpooli, do bëj 1 vit pushim Jurgen Klopp i ka premtuar Liverpoolit se nuk do ta marrë drejtimin e asnjë klubi në botë menjëherë pasi të largohet nga
Koeman konfirmon dëshirën për të ofruar Depay, por më parë Barça duhet të bëjë këtë gjë Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman e ka sqaruar situatën rreth transferimit të sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay.
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
Klop e konfirmon: Nuk do të shpenzojmë në merkato Jurgen Klopp ka folur përsëri lidhur me merkaton e Liverpool. Qysh nga hapja e merkatos, Liverpool vazhdon të lidhet
BE e rikonfirmon: S’ka anëtarësim pa njohje nga gjithë unioni (VIDEO) Bashkimi Evropian e ka rikonfirmuar një gjë të hidhur Kosovës. Shteti më i ri në kontinent nuk mund të aplikoj për an
E konfirmon Trump: Izraeli njeh zyrtarisht Kosovën Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se Kosova dhe Izraeli janë pajtuar që të normalizojnë raportet dhe
Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën Kryeministri Edi Rama konfirmon pjesëmarrjen për të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Presidenti Meta, ku do të flite
Ndryshon situata e Messit, babai i tij konfirmon një lajm të rëndësishëm Situata e Lionel Messit thuhet se ka bërë një kthesë prej 180 shkallë. Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë mund të m
BE-ja konfirmon mbajtjen e takimeve Kosovë-Serbi Zëdhënësi i BE-së për Çështje të Jashtme dhe të Sigurisë, Peter Stano, ka konfirmuar do të vazhdojë dialogu mes Kosovës
Xhesika Kadiu konfirmon lidhjen me Robertin Modelja e njohur Xhesika Kadiu ka shkruar për herë të parë publikisht për lidhjen e saj me Robert Berishën, duke kërkuar
Ndeshjet e Ligës së Kombeve mund të vendosen me rezultat zyrtar, e konfirmon UEFA UEFA ka konfirmuar se do të mbyllë me rezultate zyrtare ndeshjet e Ligës së Kombeve nëse kombëtare të ndryshme do të ken
Ajax "konfirmon" shitjen Van de Beek, ende nuk dihet destinacioni i ri i holandezit Ajaxi i Amsterdamit po përgatitet për shitjen e Donny van de Beek. Trajneri i "harkëtarëve", Erik ten Hag, pranon se ka