999 rezultate për

konfirmon

Probleme me pasurinë, KPK konfirmon në detyrë prokuroren Bejko Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka konfirmuar në detyrë prokuroren Dorina Bejko mëngjesin e sotëm. Komisioni
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
E konfirmon Martinez, Hazard mungon në dy sfidat e radhës të Belgjikës Ylli i Real Madridit, Eden Hazard nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Belgjikës për ndeshjet e nëntorit në kuadër të Ligë
E konfirmon "AS", Mbappe te Real Madrid Kylian Mbappe te Real Madrid, një marrëveshje që sipas medias iberike "AA", është në "drejtimin e fundit". Fjalët e L
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Teuta konfirmon kandidaturën për kampione, mposht minimalisht Tiranën (VIDEO) Tirana nuk ka mundur të përsërisë vetveten në ndeshjen e dytë të kampionatin, teksa është mposhtur në Pogradec nga Teuta
La fushën në minutën e 72', Juventusi konfirmon dëmtimin e Ronaldos Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pësoi lëndim në ndeshjen ndaj Lazios. Portugezi realizoi gol pas vetëm 15 minuta
Bayerni konfirmon largimin e Alabas, Interi dhe Juventusi duan austriakun Hasan Salihamidzic zbulon se objektivi i Interit dhe Juventusit, David Alaba mund të largohet nga Bayern Munich pasi klu
"Do të shkruajnë historinë me Realin", Zidane konfirmon treshen sulmuese Hazard-Benzema-Asensio do të shkruajnë historinë me fanellën e Real Madridit, pas BBC – Bale-Benzema-Ronaldo. Kështu
E konfirmon Bayerni, Sule i infektuar me Covid-19 Bayern Munich ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Nikas Sule, është i prekuri i radhës nga koronavirusi. Lojtari është i
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik Kryeministri Avdullah Hoti ka deklaruar se do të marrë pjesë në takimin e radhës së liderëve ballkanik për të ashtuquajt
Iggy Azalea publikon foton e parë me të birin, konfirmon ndarjen nga partneri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, reperja Iggy Azalea konfirmoi se ishte bërë nënë për herë të parë. “Unë kam një djalë. Po vazhdoja të
Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata
E konfirmon Vjosa Osmani: Në zgjedhjet e ardhshme kandidojmë me Listën tonë Vjosa Osmani në Syri TV ka deklaruar për herë të parë se në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë me inciativën e saj.“Në
Konfirmon anulumin e ndeshjes me Wilder, Fury gati për përballjen me Joshuan Tyson Furi ka konfirmuar se e ka anuluar meçin e planifikuar kundër Doentay Wilderit. "Mbreti cigan" pretendon se org
Mbappe e konfirmon përsëri: Ronaldo është idhulli im Kylian Mbappe dhe Cristiano Ronaldo u takuan mbrëmë në ndeshjen e Ligës së Kombeve në mes të Portugalisë dhe Francës.
Ibra konfirmon shërimin nga Covid-19: Zoti po vjen për ty Zlatan Ibrahimovic ia ka dalë të mposhtë koronavirusin, pasi ka rezultuar negativ në testin e fundit. Me fjalë të tje
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
ZYRTARE: Napoli konfirmon se Rrahmani nuk është me COVID-19 Mediet Italiane kanë raportuar sot gjatë ditës së Amir Rrahmani ka dal pozitiv e COVID-19, megjithatë, lajmet e fundit z
Rashica mbetet te Werder, e konfirmon trajneri i Aston Villës Trajneri i Aston Villës, Dean Smith ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do të transferohet te skuadra e tij. Rashica i