999 rezultate për

konfirmon

E konfirmon Spasovski: Gruevski do të kthehet në Maqedoni Gruevski do të kthehet dhe do ta vuajë dënimin, porositi ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski, në TV 24.
E konfirmon babai i lojtarit, Hysaj largohet nga Napoli Elseid Hysaj është bërë një çështje që nuk po përfundon kurrë te Napoli. Ndërrimi i trajnerit, nga Ançeloti te Gatuz
ZYRTARE/ Nuk ka pushime, Marku konfirmon kundërshtarin e radhës Florian Marku ka zyrtarizuar një meç të ri. Florian Marku dhe Rylan Charlton do të ndeshen në mbrëmjen e meçit kryeso
E konfirmon PSG-ja, Neymar rikthehet në janar Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr, pas vlerësimeve mjekësore dhe shkallës së lëndimit, është konstatuar se do të
Licester - Everton, Ancelotti konfirmon mungesat e dy yjeve Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti konfirmon që dy yjet James Rodriguez dhe Seamus Coleman do mungojnë për ndeshjen e
U sulmua nga Rama, KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren Selimi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur që të konfirmojë në detyrë gjyqtaren e Apelit Administrativ Relinda Selim
KPK konfirmon në detyrë prokurorin Albert Demirnelin Komisioni i pavarur i kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin Albert Demirnelin. Demirneli do të punojë si p
Reali konfirmon dëmtimin e sulmuesit para ndeshjes me Borussia Monchengladbach Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e sulmuesit Luka Jovic. Serbi që është shëruar nga COVID-19 pritej të rikthehej n
Patrisi përgjigjet publikisht pasi Tuna i hoqi të birit mbiemrin e tij, konfirmon zërat për ndarje (VIDEO) Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit. Ata janë përfolur për një
Lajm i mirë për Liverpool, Klopp konfirmoni dy rikthime të rëndësishme Trajneri i Reds, Jurgen Klopp ka treguar se ai do të mirëpret dy lojtarët që do të kthehen në skuadrën e tij, pasi ishin
U fotografua me barkun e rrumbullakosur, Eliona Pitarka konfirmon shtatzëninë (FOTOLAJM) Aktorja e "Klanifornias", Eliona Pitarka prej disa ditësh po përflitet se është në pritje të ëmbël. Shkak u bënë fotot e
E konfirmon gazetari francez: Messi do të transferohet në verë tek PSG Flitet shumë për të ardhmen e Lionel Mesit me klubet e interesuara si, Man City, Inter, PSG. Edhe pse 6 muaj nga skad
U kapën "mat" lart e poshtë, Dojna konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dh
E konfirmon PSG-ja, 4 mungesa të rëndësishme ndaj Man.United PSG ka konfirmuar mungesën e katër yjeve të skuadrës në ndeshjen e radhës ndaj Manchester Unitedit. Klubi francez për
Konfirmon bashkëjetesën me Çiljetën, Alban Hoxha rrëfen zgjimet e ëmbla (FOTO LAJM) Portieri i kombëtares, Alban Hoxha ka zgjedhur formën më të ëmbël për të konfirmuar bashkëjetesën me këngëtaren, Çiljeta
ZYRTARE/ Barcelona konfirmon datën e zgjedhjeve Barcelona ka konfirmuar se zgjedhjet për postin e presidentit të Barcelonës do mbahen me 24 janar. Dorëheqja e Josep
Rinumërimi i votave në Wiskons, rikonfirmon fitoren e demokratit Joe Biden Uiskonsi përfundoi rinumërimin e votave të zgjedhjeve presidenciale të dielën, duke konfirmuar fitoren e demokratit Joe
Maldini konfirmon interesin për yllin e Marseille Kontrata e Florian Thauvin me skuadrën e Marseille skadon në verën e ardhshme dhe mesfushori 27-vjeçar është i vendosur
Shihet si zëvendësuesi i Handannovic, agjenti konfirmon interesimin e Interit për Musson Agjenti i Juan Mussos, Vincente Montes ka konfirmuar interesimin e Interit për portierin e Udinese. "Neurazurët" janë
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te