999 rezultate për

koncerti

Kanye West e kalon masën, ndërpret koncertin prej zërit Nuk kanë qënë të paktat rastet kur Kanye West i ka zhgënjyer fansat, jo vetëm me sjelljet e tij agresive, dhunën ndaj pa
Nis koncerti "Mos ma prek Valbonën" (VIDEO) Gjate mesditës ka nisur koncerti protestë "Mos ma prek Valbonën". Dy këngëtare shumë të mirënjohura të xhazit, Eda Zari
Në koncertin e Dua Lipës në Frankfurt nuk mungon flamuri shqiptar (VIDEO) Valëvitja e një flamuri shqiptar nuk kishte si të mungonte në skenën që performonte Dua Lipa. Stacioni i radhës ish
Bieber i del situata nga duart: "Nëse ju s'e mbyllni gojën, unë nuk këndoj" Nuk kanë qënë të paktat rastet kur Bieber ka lënë koncertin dhe është zhdukur, por për fat të keq kjo situatë është përs
Muezinët myslimanë thërrasin ezanin brenda Katedrales Ortodoksë në Tiranë Mbrëmë ishte një natë jo si të tjerat në Katedralen Ortodokse Ngjallja e Krishtit në Tiranë. Muret e Katedrales dëgjuan
Ja si do të duket Bebe Rexha në koncertin e sotëm në Tiranë (FOTO) Edhe pak minuta na ndajnë nga nisja e koncertit që do të mbahet në Sheshin Nënë Tereza. Koncert ky në të cilin e ftua
Bebe Rexha përshëndet shqiptarët pak orë para koncertit (VIDEO) Opinionisti Olti Curri, ka publikuar në rrjetet sociale një video me këngëtaren shqiptare me famë botërore Bebe Rexha.
Beyonce anulon koncertin pas problemeve me vokalin Problemet me vokalin kanë detyruar Beyonce të shtyjë koncertin e saj në New Jersey, i cili ishte planifikuar këtë të mër
Nis në Vatikan koncerti madhështor për shenjtërimin e Nënë Terezës (VIDEO) Ka nisur koncerti madhështor kushtuar Nënë Terezës që mbahet në “Basilica di San Paolo Fuori le mura”, në Vatikan, ku po
Tashmë është zyrtare, Bebe Rexha në Tiranë Bebe Rexha bën realitet ëndrën e fansave në Shqipëri duke bërë zyrtare datën në të cilën do të zhvillojë koncertin në Ti
Instagram fshin videon e koncertit të Dua Lipa në Tiranë , e akuzon për vjedhje Ditën e djeshme Dua Lipa dje ka postuar një video të koncertit të saj në Tiranë por si duket instagrami e ka quajt
Dua Lipa krenare për koncertin në Tiranë: Ju faleminderit Shqipëri Dua Lipa mbrëmë ka performuar në Tiranë në sheshin Nën Tereza dhe ndoshta ishte një ndër koncertet më të sukseshëm të sa
Ja kush është vajza që u përfol për lidhje me Flori Mumajesin Vetëm para disa ditësh u fol për një foto të postuar në rrjetet sociale ku këngëtari i mirënjohur Flori Mumajesi shihej
Sara Hoxha: Adela shpresoj të më prekë barkun e të më bekojë Sara Hoxha si duket do të marrë pjesë në koncertin e Adele në Staples Center. Këtë gjë e ka lajmëruar ajo me anë të
Dua Lipa flet për përshtypjet pas koncertit në Prishtinë (VIDEO) Dua Lipa pas koncertit në Prishtinë ka ndarë përshtypjet më gjithë fansat e saj. Me anë të një postimi në Facebook aj
Zëri i Dua Lipa në Tiranë, ALBtelecom Sponsor i Përgjithshëm i koncertit Të mërkurën në datën 10 Gusht 2016, në orën 20:00 Tirana mirëpret zërin e shqiptares me famë botërore Dua Lipa në sheshi
Bie barriera, dhjetëra të plagosur në koncertin Snoop Dogg dhe Wiz Khalifas (VIDEO) Koncerti i fundit i zhvilluar nga reperët Snoop Dogg dhe Wiz Khalifas, përfundoi duke shkaktuar 42 persona të plagosur.
Dua Lipa sot në Prishtinë Dua Lipa arrin sot pasdite në Prishtinë, ku pritet të mbajë një konferencë për median në aeroportin “Adem Jashari” bashk
Rita Ora dhe Inva Mula do të performojnë në Vatikan në koncertin për “Nënë Terezën” Shumë artistë të njohur botëror do të marrin pjesë në koncertin e Nënë Terezës, i cili do të mbahet më 3 shtator në Vati
Sherr mes reperëve shqiptarë në mes të koncertit Të mërkurën mbrëma është ndërprerë koncerti i Kidës, Mozzik-ut dhe Getinjos në Podujevë, kjo pas një sulmi me koktej mol