999 rezultate për

koncerti

E quajtën kur*ë e hajdute, reagojnë prindërit e Rita Orës pas kritikave Dy ditë më parë Rita Ora ishte e ftuar në koncertin që u mbajt në Sheshin Skënderbej ku këndoi disa nga hitet e saj për
Pas koncertit Rita Ora falenderon shqiptarët Ora e super muzikës në shesh për të erdhi, me recitalin live natën e djeshme duket se Rita Ora bëri një super spektakël
Rita ndez skenën, ndiqni LIVE koncertin në Tiranë Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora po mban një koncert në Sheshin Skënderbej në Tiranë. Ajo është s
Stefi ironizon koncertin e Ermal Metës: Hipokritë dhe servilë Mbrëmë koncerti i Ermal Metës mblodhi shumë njerëz dhe shumë kolegë patën reagimet e tyre. Ai që ka reaguar është Ste
Reagon këngëtari shqiptar pas koncertit të Ermal Metës: "Shumica më duken servila dhe hipokrit" Stefi Prifti është një nga vëllezërit këngëtarë korçare nga më të preferuarit në tregun muzikor. Pas koncertit të Er
Sa paguhet në një dasmë? Irma Libohova jep përgjigjen epike Irma Libohova ka vetëm pak kohë që zhvilloi koncertin DIVAT. E ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” me Alfion dhe Ind
Dha fjalën për koncertin, Ermal Meta vjen në Tiranë Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në
Notis ka një mesazh për shqiptarët pas koncertit të mbrëmshëm Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf
Sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në koncertin e djeshëm (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e njohur e Top Chanel dhe njëkohësisht një nga blogeret më të njohura në Instagram njihet për jetën e saj
Biletat u falën, dështon koncerti i Notis Sfakianakis në Tiranë Koncerti i këngëtarit grek Notis Sfakianakis dështoi! Kështu ka deklaruar gazetarja Desara Karaiskaj me anë të një st
Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Dy sy të trishtuar! Në Pallatin e Koncerteve mbrëmjen e djeshme u mbajt Divas Shoë një koncert që mblodhi bashkë katër këngëtaret e njohura
Irma dhe Eranda imitojnë Rovena Dilon, shikoni si duken! (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë në "Xing me Ermalin", këngëtaret më të njohura shqiptare, që për pak ditë do të dhurojn
Gjiko surprizon Elitën në mes të koncertit (VIDEO) Prezantuesja seksi Elita Rudi dhe i dashuri i saj reper Gjiko duket se çdo ditë po dashurohen edhe më shumë në njëri-tje
Vrull në biletari për këngët që bënë historinë Pak ditë na ndajnë nga nata kur Pallati i Kongreseve do i rikthehet magjisë së muzikës shqiptare. Më 16 maj Irma Libohov
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t
Eugent Bushpepa anulon koncertin e Eurovizionit, fshin postimin Eugent Bushpepa me “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”, i cili do të mbahet në Lisbonë. Por duket se
Rita Ora vjen në Tiranë, zbardhet dita e koncertit Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, ka dhënë një lajm të madh për të gjithë fansat shqiptarë.
Koncerti i Rita Orës në Tiranë, sapo u zbulua data Rita Ora, emri i së cilës tashmë përfaqëson një figurë me famë botërore është mjaft i dashur për shqiptarët, ndërkohë që
Reperi kosovar ndalon koncertin për të dashurën e re Krahas faktit që bën muzikë të mirë, reperi i famshëm nga Kosova Majk është përfolur shumë edhe për lidhjet e ndarjet e
Grushte e shkelma mes koncertit, skandal në koncertin e Dhurata Dorës (VIDEO) Sherri me grushta dhe shkelma ka bërë që të ndalet në mes koncerti i këngëtares shqiptare Dhurata Dora. Kjo për shka