999 rezultate për

koncept

Kritikat për Thaçin, për koncepte politike, jo për inate personale Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se nuk kanë asgjë person
"Thaçit do ti thyejmë konceptet politike, jo dhëmbët" Lëvizja Vetëvendosje vazhdon ta ketë në “shënjestër” të parin e Qeverisë së Kosovës Hashim Thaçi. Derisa një ditë më par
Alfa 4C, makina koncept më e bukur e vitit (FOTO LAJM) Një makinë sportive, elegante dhe që mban markën prestigjoze të Alfa Romeo-s, kudo që është ekspozuar duket se po mbledh
Gashi premton koncept te ri te menaxhimit Kandidati i koalicionit AKR-LDD, për kryetar të komunës së Prishtinës, Vegim Gashi ka vlerë
Lufta e Kosoves, ndryshoi konceptin e NATO-s Lufta e Kosovës ka ndryshuar një koncept të tërë strategjik të NATO-s në erën e
Dodik: Bosnja unitare - koncept lufte Kryeministri i Republikës Serbe në Bosnjë, Milorad Dodik, ka deklaruar se koncepti i Bosnjës unike d
Busek: Evropa nuk ka koncept, amerikanët vendosin Koordinatori i Paktit të Stabilitetit Erhard Busek ka deklaruar për gazetën gjermane “Spiegel” se Unioni Evropian nuk ka