999 rezultate për

komunikuar

Prag zgjedhjesh, ish-ministri i Berishës tërhiqet nga politika Një largim i rëndësishëm është komunikuar sot nga Partia Demokratike dhe nga politika. Mësohet se ish-ministri Genc
Zekiri zbulon pamje të deputetit të VMRO-së duke komunikuar me huliganët Deputeti shqiptar nga radhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri ka zbuluar diçka tronditëse, dhe sipas tij Dimovski dhe partia e
Artan Hoxha rrëfen orët e shoqërimit në Prokurori Gazetari investigativ i "News 24", Artan Hoxha, ka rrëfyer tre orët e shoqërimit në Prokurori, pasi deklaroi se piloti i
Presidenti Ivanov pret vendimin për shfuqizimin e faljes Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, është ende në pritje të kërkesave të reja për tërheqjen e vendimit për falje, as
Rrëzimi i helikopterit, ja çfarë komunikuan për herë të fundit dy pilotët Para se të rrëzohej, dy pilotët kishin komunikuar në radio me Albcontrol duke i thënë “jemi mbi Vermosh, gjithçka po shk
Ja çfarë iu bën policia protestuesve të shoqëruar Policia ka marrë disa masa paraprake kundër protestuesve të shoqëruar në komisariat. Forcat policore iu kanë ndaluar
Risia më e re e sjellë nga Linkedin LinkedIn ndryshe nga rrjetet e tjera sociale ka marrë një aplikacion ndryshe nga të tjerët, që përdoret kur komunikon me
Aksidenti i Çim Pekës, arrestohet shoferi tjetër Pas aksidentit të rëndë ku humbi jetën vajza e ish ambasadorit tonë në Romë, teksa udhëtonte në makinë me gazetarin Çim
Mbyllen hetimet, Xhuvani autor i masakrës Prokuroria e Tiranës i ka komunikuar zyrtarisht akuzën Kostandin Xhuvanit, të dyshuarit kryesor për vrasjen e Enea Xhaj,
Qeveria do të financojë përfundimin e Teqesë së Madhe (FOTO) Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ka komunikuar se qeveria është duke financuar p
Van Gaal: Cilët largohen? Do flas pas turit Louis van Gaal tashmë e ka të qartë e të plotë imazhin e Manchester United që ka në dispozicion. Brenda pak ditësh, traj
Kate Middleton është sërish shtatzënë Kate Middleton është sërish shtatzënë. Sipas revistës ‘The Star’, dukesha e Cambridge pret të bëhet sërish nënë dhe ësht
Rushaj: Crown Agents po fiton miliona në kurriz të qytetarëve Partia Demokratike kundërshtoi sot vendimin e qeverisë për dhënien e doganave të vendit agjencisë private “Crow Agents”.
Diego Costa te Spanja, FIFA e bllokon Vincente del Bosque donte ta grumbullonte sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Costa, për dy ndeshjet e radhës eleminatore
Milan nuk heq dorë nga Ljajiç Milan nuk heq dotë nga talenti serb i Fiorentinës Adem Ljajiç. Pavarësisht se çështja Robinho nuk është mbyllur ende zyr
Si duhet komunikuar me fëmijët! Fëmijë është një qenie e cila është në zhvillim e sipër, andaj kujdesi që i duhet kushtuar ka rëndësi të madhe. Komuniki
Valdes-Barça, lamtumirë që këtë sezon? Victor Valdes jo vetëm që nuk do ta rinovojë kontratën me Barcelonën, që skadon më 30 qershor të 2014, por me siguri do
Timberlake: Nuk kam komunikuar me Britney-n Timberlake ka zbuluar se nuk ka pasur komunikim me ish të dashurën e tij Britney Spears në vitet e fundit. Çifti është n
Në luftë me Skype e iPhone Mënyra e komunikimit të ushtarëve në frontin e luftës me familjarët e tyre, po bëhet gjithmonë e më shumë në kohë reale.