999 rezultate për

komunikoni

Komunikonin me kode, 8 skifterët shqiptarë përfundojnë në pranga 8 shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për disa vjedhje. Shqiptarët ishin kthyer në tmerrin e banorëve n
Para se të niseni për ndonjë udhëtim, bëni këto gjëra Të udhëtuarit jashtë vendit, është njëra ndër aventurat më emocionuese që mund të përjetoni. Njiheni me një kulturë k
Banda e “Myslym Shyrit”, zbulohet si komunikonin dhe nga vinte heroina Grupi i trafikantëve që u kap mat dje te rruga “Myslym Shyri” nuk kanë qenë të panjohur për policinë. Burime policore ka
“Nesër do vijnë 'dasmorët' për një kafe”/ Si komunikonin trafikantët e kanabisit në Kurbin Shtatë personat e plagosur dy ditë më parë në Kurbin, mes të cilëve edhe një punonjës policie, të dyshuar si anëtarë të
E dini se Facebook ka një webfaqe të dytë ku mund të komunikoni me miqtë tuaj? Rrjeti më i madh Facebook ka lajmëruar se kompania nga Kalifornia ka realizuar një webfaqe tjetër, më pak të njohur për
Me Vodafone DayPass shpenzoni pak dhe komunikoni shumë Vodafone Albania suprizon gjithnjë e me shumë klientet me ofertat e reja. Vodafone sjell për të gjithë klientet Vodafone
Komunikoni me miqtë tuaj të Facebook-ut - në Skype Tani mund të komunikoni me miqtë tuaj në Facebook edhe nëpërmjet Skype. Vjeshtën e kaluar Skype u përditësua në një vers