999 rezultate për

komisionin

Sot votohet për komisionin e Lustrimit Kuvendi sot do të deklarohet për përbërjen e re të Komisionit për verifikimin e fakteve. Në pajtim me propozim-vendim
Ligji për KLD-në, debate në Komisionin e Ligjeve Diskutimete për p/ligjin për organizimin e KLD-së ka ngjallur debate mes mazhorancës dhe opozitës në Komisionin e Ligjev
Tahiri: Ai që vrau Santon ka dashur të bëjë zhurmë Hetimet për vrasjen e biznesmenit Artan Santo po vazhdojnë, por ato kanë vështirësi. Këshu u shpreh sot ministri i Brend
Opozita kundërshton komisionin hetimor për administratën Veprimi i djeshëm nga ana e Kuvendit për miratimin e Komisionit Hetimor për Administratën është cilësuar si antikushtetu
Pagat e AMF, debat Braçe-Bode në Komisionin e Ekonomisë Debate në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë për propozimin e qeverisë për t’i dhënë autoritetit të mbikeqyrjes financi
Dhuna ndaj Strazimirit, opozita braktis Komisionin e Sigurisë Opozita braktisi sot mbledhjen e Komisionit të Sigurisë në shenjë proteste ndaj sherrit të ndodhur dje mes deputetëve
PDSH do të udhëheqë komisionin për lustrim?! Anëtari i Komisionit për lustrim, i cili do të propozohet nga PDSH-ja ka shumë mundësi të bëhet kryetar i këtij komision
PD kërkon rishikimin e vendimit për komisionin hetimor për drogën Konferenca e Kryetarëve miratoi sot Draft Kalendarin e Punimeve të Kuvendit 26 maj -13 qershor si dhe Draft Programin e
Opozita braktis komisionin hetimor për akuzat ndaj FA Opozita braktisi sot mbledhjen e komisionit të ngritur për hetimin e trafikut të drogës. Nënkryetari i këtij komisioni u
Ligjet miratojnë me konsensus projektrezolutën e Kuvendit për Prokurorine Komisionin e Ligjeve miratoi sot me konsensus projektrezolutën e Kuvendit per Prokurorine. Kreu i Komisionit te Ligjeve
Mazhoranca merr edhe 1 anëtar në komisionin për reformën territoriale Konferenca e Kryetarëve vendosi sot të ndryshojë komisionin posaçëm për reformën administrativo-territoriale duke shtuar
Zgjedhja e kreut të ILDKP-së, opozita braktis komisionin e Ligjeve Komisioni parlamentar i Ligjeve vijon diskutimin nen për nen të disa shtesave dhe ndryshimeve në ligjin “Për parandalimi
Visho Ajazi raporton sot në Komisionin e Sigurisë Kreu i SHIK, Visho Ajazi Lika raporton sot në komisionin e Sigurisë lidhur me bashkëpunimin e SHISH me Ministrinë e Bren
VV nuk e mbështet ndalimin e bashkimit në konflike jashtë Kosovës Lëvizja Vetëvendosje vazhdon të mos e përkrahë Projektligjin për ndalimin e bashkimit në konflikte të armatosura jashtë
Zyrtarë të Komisionit të Jashtëm të Shqipërisë vizitojnë Kosovën Një delegacion i Komisionit Parlamentar për Politikë të Jashtme të Kuvendit Republikës së Shqipërisë sot dhe nesër do të
Tahiri në komisionin hetimor: E gjetëm policinë të gjynjëzuar Update- Komisioni Hetimor për lëvizjet në polici, nisi sot punën me dëshminë e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri i ci
Burgaj e Didi, sot në komisionin hetimor për lëvizjet në polici Në komisionin hetimor për largimet, lëvizjet dhe emërimet në Policinë e Shtetit do të zhvillohet sot një seancë dëgjimor
Tahiri, Burgaj e Kuliçaj thirren në komisionin hetimor për policinë Gjatë mbledhjes së sotme të komisionit hetimor i cili po heton lëvizjet në polici, eksperti i PD-së shprehet se ka dosje
Opozita braktis mbledhjen në Komisionin të Ligjeve Heqja nga rendi i ditës i amendamenteve për Kodin Penal ka bërë që opozita të largohet sot nga Komisioni i Ligjeve. Depu
Debate për kreun e SHISH në Komisionin e Sigurisë Deputetët e mazhorancës dhe opozitës debatuan sot në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me kohën kur do të raport