999 rezultate për

komisionin

Sejfullai: BDI e PDSH të kërkojnë llogari për fjalorin racist ndaj shqiptarëve! Zëdhënësi i Lëvizjes për Reforma – PDSH, Elmir Sejfullai, përmes një konference për shtyp, bëri thirrje edhe njëherë tek
Përplasje në Komisionin për përgjimet, VMRO kërkon dorëheqjen e Shilegov Vazhdojnë përplasjet mes VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së për Komisionin anketues të përgjimeve. Partia qeveritare ka kërkuar q
Gruevski nuk shkoi për të dëshmuar në Komisionin për përgjimet Kryeministri Nikola Gruevski nuk ka shkuar sot në Komisionin Hetimor për aferën e përgjimeve, edhe pse ai ishte dëshmita
Sherr në Komisionin e Sigurisë? Lutaj dhe Dogjani: Përplasje verbale Pasi u raportua në media për një konfrontim fizik mes Lutaj dhe Dogjanit, në kohë reale të dy palët e kanë hedhur poshtë
Sherr me grushta mes deputetit të PS dhe PD Update- Një shfaqje e shëmtuar ka ndodhur sot mes deputetit te Partisë Socialiste, Piro Lutaj, me atë të Partisë
AAK: Mustafa të shkarkojë Komisionin e Demarkacionit nëse do bashkëpunimin tonë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, përmes një komunikate për mediat, shprehet se, nëse Kryeministri dëshiron ta zgjidhë ç
Vorpsi mbledh Komisionin e Planifikimit të Emergjencave Nën cilësinë e kryetarit, Prefekti i Qarkut Tiranë, mblodhi Komisionin e Planifikimit të Emergjencave, për të vendosur p
EULEX-i mungon në Komisionin për Persona të Zhdukur Në mbledhjen e sotme të Komisionit Qeveritar për Persona të Zhdukur mungonin përfaqësuesit e EULEX-it dhe të departament
Deputetët e BDI-së braktisin Komisionin për mbikëqyrjen e shërbimeve sekrete Deputetët e BDI-së kanë braktisur Komisionin parlamentar për mbikëqyrjen e institucioneve të shërbimeve sekrete , konkre
PD çon emrat për Komisionin e Reformës në Drejtësi PD ka thyer bojkotin, duke u bërë pjesë e Komisionit të posaçëm Parlamentar për Reformën në Drejtësi. Kjo forcë politike
Balla: Bylykbashi nuk e drejton dot komisionin, të mos fyejë Nënkryetari i Komisionit për dekriminalizimin, deputeti socialist Taulant Balla, në mesditë ka lënë mbledhjen e radhës,
"Shqipja", BDI bojkoton Komisionin e Jashtëm Asnjë nga deputetët e BDI-së nuk ishin të pranishëm në vazhdimin e sotëm të seancës së komisionit për politikë të jashtm
Nesër parlamenti voton komisionin e ri antikorrupsion Në seancën e tij të 43 Parlamenti i Republikës së Maqedonisë, ka vendosur në rend dite shumë ratifikime, raporte vjetore
Ja dokumenti që dëshmon komisionin për stemën (FOTO-LAJM) Gazeta “Lajm” ka siguruar dokumentin i cili konfirmon formimin e një komisioni qeveritar, që do të shqyrtojë çështjen e
Pritet raportimi i ministrit të FSK-së Demolli, në Komisionin e Jashtëm Ministri i Ministrisë për Forcën e Sigurisë së Kosovës Haki Demolli, pritet të raportojë sot para Komisionit Parlamentar
Pas shuplakës / Tsipras: Trojka ka marrë fund! Shuplaka që ka ardhur nga Frankfurti me bllokimin e rifinancimit të bankave greke i ka dhembur Athinës, bursa e të cilës
Vendimet e gjykatave me shkelje, Presidenca: MD të fillojë procedimin disiplinor Pas letrës që Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i dërgoi Presidentit të Republikës, Bujar Nishani në lidhje me 25 vend
Mbrojtja në UEFA, ja pikat e forta të FSHF-së E sotmja është dita përballjes juridike me Serbinë në Komisionin Disiplinor të UEFA-s. Pas deklaratave dhe replikave në
Prishja e shatërvanit në Durrës, çështja nesër në Komisionin e Restaurimeve Do të mblidhet nesër komisioni i restaurimeve, i cili si çështje kryesore në rendin e ditës do të ketë shatërvanin në qe
Vjedhja në BSH, anulohet raportimi i Meksit dhe Civicit në komision Anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës, Ermelinda Meksi, nuk do të dëshmojë sot në Komisionin e Ekonomisë lidhur me vjedhjen në