999 rezultate për

komisionin

Debate në Komisionin për CEZ, Berisha-Ballës: Respektova Parlamentin, jo njeriun e dënuar! Edhe sot ka nisur me debate mjaft të ashpra mbledhja e Komisionit Hetimor për CEZ-in, ku është thirrur për të dëshmuar i
Plas sherri në Komisionin për CEZ, Balla-Ristanit: Ty të ka futur Berisha në burg (VIDEO) Një fjalor jo i denje dhe ngritje zeri është përdorur sot në Komisionin Hetimor për CEZ, ku dhe sherri mes palëve dukej
Berisha nuk paraqitet në Komisionin Hetimor për CEZ, PD kërkon largimin e Ballës Ish kryeministri Berisha ka refuzuar pjesmarrjen në Komisionin Hetimor për CEZ. Lidhur me këtë çështje, një debat është
Ndodh edhe kështu, në Komisionin e Sigurisë ikën energjia (VIDEO) Sot në Komisionin e Sigurisë në Kuvend ka pasur shkëputje të energjisë elektrike. Situata ka kaluar pa ndonjë problemati
Berisha braktis komisionin për CEZ, Balla: Do ta sjell me polici (FOTO & VIDEO) Pas përplasjes së vazhdueshme me Taulant Ballën në Komisonin Hetimor për EZ, ish kryeministri ka lënë mbledhjen. Me
Sherr i fortë në Kuvend, Berisha nuk bën betimin në komisionin për CEZ (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha, pas shumë thirrjeve të vazhdueshme, ka marrë pjesë në mbledhjen e komisionit hetimor të ç
Fjalor rruge në Komisionin e Jashtëm/ Islami-Bushatit: Ti je rrugaç, s'duhet të jesh ministër (VIDEO) Një fjalor rruge ka gjetur mbështetje në Komisionin e Jashtëm, ku deputeti i Partisë Demokratike Kastriot Islami ka fyer
Zbardhet sherri në Komisionin e Sigurisë/Noka-Brahos: Të dhjefsha mu në kryetar që je! Një ditë më parë, mbledhja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, ku po diskutohej buxheti i Ministrisë së Brendshme, degje
PS braktis komisionin e hetimit për pajisjen e përgjimit: "Noka na ka fyer!" Deputetët e PS-së kanë braktisur Komisionin Hetimor për pajisjen e përgjimit "Imsi Catcher", në të cilin ishte thirrur p
Sherr në Komisionin e Sigurisë/ Noka-Brahos:Të dhje*sha mu në kryetar që je (VIDEO) Pas debateve të ashpra që janë shkaktuar në Komisionin e Sigurisë mes deputetit Flamur Noka e ministrit Tahiri, ky i fun
Debate në Komisionin e Sigurisë/Tahiri-Nokës: Lërini pallavrat politike, denonconi në prokurori Sërish debate të ashpra janë shkaktuar gjatë paradites së sotme mes Flamur Nokës e Saimir Tahirit, ndërsa janë prezent n
Komisioni për CEZ, Balla i kërkon policisë të sjellë me forcë Sali Berishën Pas kërkesave të vazhdueshme të Taulant Ballës edhe gjatë seancës së të enjtes në Kuvend, Sali Berisha për herë të tretë
Balla paralajmëron Berishën: Hajde vetë ose do të sjellë policia në komision! Tashmë është hedhur dritë mbi letrën që Balla i ka berë në drejtim të ish kryeministrit Berisha, për pjesëmarrjen në Kom
Janeva braktis komisionin: Do kthehem vetëm për seancë plenare Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva ka braktisur sallën e komisionit për sistem politik, ku në rend të ditës, për
Qeveria tërheq ligjin për reklamim në media (FOTO LAJM) Qeveria sot e ka tërhequr Ligjin për reklama mediatike. Ky njoftim ka arritur sot pasdite deri te Kuvendi i Republikës s
Anëtari shqiptar në komisionin Ad-hoc do zgjidhet përmes një konkursi publik Anëtari i pestë nga komisioni Ad-Hoc që do ndjekë punën e mediave para dhe gjatë kohës së zgjedhjeve dhe sa do të respek
Gaz lotsjellës në Komisionin për Punë të Jashtme Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, ka hedhur gazin lotsjellës në Komisionin për punë të Jashtme, ku u votu
Mustafa: Demarkacioni është bërë si duhet, Komisionin e kam trashëguar Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, në një deklaratë për media ka thënë se shënjimi i kufijve të Kosovës është hap hist
BE/ Ultimatum 3 mujor Polonisë për Shtetin e së Drejtës Komisioni Evropian, nxorri sot një ultimatum prej tre muajsh ndaj Polonisë për të riparë funksionimin e gjykatës së saj
Çfarë po ndodh me PS-LSI? Ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim përmes batutave dhe akuzave të ndërsjellta në Komisionin e Ligjeve, sot pllakosi zy