999 rezultate për

komisionin

Braho i zhgënjyer me Komisionin e Sigurisë: Asnjë kontroll në 4 vite! Komisioni i Sigurisë Kombëtare mbylli sot seancën e fundit për këtë legjislaturë. Gjatë fjalës së kryetarit të këtij
Çfarë ndodhi dje në komisionin e vettingut? Si u “rrezua” Idrizi nga PS? Maxhoranca ka miratuar e vetme tre anëtarët e komisionit ad hoc, që do të merret me seleksionimin e kandidatëve të cilët
Kuvendi voton sot komisionin ad hoc, opozita vazhdon bojkotin Pasditën e sotme rreth orës 18:00 mblidhet Kuvendi në një mbledhje të jashtëzakonshme, për ngritjen e komisionit ad hoc
PRAPASKENAT/ Ruçi ultimatum deputetëve: Të enjten duam 84 vota Maxhoranca do të vihet në provë ditën e enjte për shumicën e cilësuar të votave, kur të votohen kodet e Reformës në Drej
Vazhdon sot koordinimi për Komisionin e zgjedhjeve dhe emërimeve Pritet të vazhdojë gjatë mesditës takimi koordinues i grupeve parlamentare për përcaktimin e propozimit për përbërjen së
Arrihet marrëveshja për komisionin, ja kur do të caktohen emrat Partitë parlamentare të Maqedonisë kanë arritur marrëveshjen për komisionin për zgjedhje dhe emërim, ku janë dakorduar q
Nuk dëshmoi në komisionin për CEZ, ja sa vite burg rrezikon Shkëlzen Berisha Komisioni Hetimor për shitjen e OSSH-së tek çekët e CEZ përfundoi sot punimet duke dalë edhe në argumentet dhe sugjerime
Shkarkimi i Shehit, sot vihet në provë besnikëria e LSI-së ndaj PS-së Sot në seancë plenare është parashikuar që të votohet shkarkimi i Enkelejda Shehit nga detyra e kryetares së Agjencisë s
Shkëlzen Berisha nuk shkon në komisionin e CEZ, Balla: Po feston Shën Valentinin Pasditën e sotme është rimbledhur sërish komisioni hetimor për çështjen e CEZ ku ka qenë i thirrur për të dëshmuar djali
Debate në komisionin për CEZ, Ristani i mbyll mikrofonin, Balla: Është tapë! Mbledhja e komisionit hetimor për aferën CEZ është shoqëruar si gjithmonë me debate të ashpra, kësaj rradhe mes kryetari
CEZ/ Nuel Kalaj: Nuk do të dëshmoj në komisionin e Ballës! S’kam lidhje me Berishën Nuel Kalaj dëshmitari i çeshtjes CEZ ditën e sotme ka reaguar ndaj akuzave të kreut të komisionit Hetimor Taulant Balla.
Shtyhet sërish votimi për ligjin e importit të plehrave, Shalsi refuzon të mbledhë Komisionin Burime zyrtare nga Kuvendi kanë pranuar, se ndryshimet në ligjin për importin e mbetjeve nuk do të votohet në seancën e
Debate në Komisionin e Ligjeve, PS-ja ironizon Ylli Manjanit: Po presim që të vizitohet Shkarkimi i Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë ka shkaktuar debate në forta në mbledhjen e sotme të Komisionit
Krahas Berishës, Ervin Koçi kërkon edhe Shkëlzenin në Komisionin Hetimor për CEZ-in Maxhoranca pritet të miratojë nesër kërkesën për të thirrur si dëshmitar në Komisionin Hetimor për CEZ-in, Shkëlzen Beri
PD-ja braktis komisionin, Halimi: Avokati i Popullit nuk mund të jetë zgjedhja e kryeministrit Sot është mbajtur mbledhja e Komisionit të Ligjeve ku kryesisht është diskutuar për Avokatin e Popullit. Kjo mbledhj
"Sekseri i Shkëlzenit" nuk dëshmon në komisionin për CEZ, Balla: Do ta sjellim me polici! Nuel Kalaj është personi i akuzuar se bënte sekserin e djalit të të ish-Kryeministrit Sali Berisha për të sjellë kompani
Ramën e tradhtojnë këmbët në komisionin për CEZ (FOTO LAJM) Kryeministri Rama është duke dhënë dëshminë e tij përballë deputetëve të Komisionit Parlamentar për CEZ-in. Edhe pse
Në komisionin zgjedhor në Tearcë ndryshohet vetëm anëtari i LSDM-së Komisioni zgjedhor në Tearcë vazhdon të ketë përbërje të njejtë, sikurse dhe në zjedhjet e parakohshme të 11 dhjetorit.
Vjedhje në Komisionin Zgjedhor Komunal të Kavadarit Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë me dije se kryetari i Komisionit Zgjedhor Komunal në Kavadar, dje pasdite në sta
Muhabet "burgu" në komisionin për CEZ, Balla-Ristanit: Dorëzove një biçak kur të kapën (VIDEO) Ish-Kryemnistri Berisha vijon të mos i përgjigjet pyetjeve të Taulant Ballës në Komisionin Hetimor për CEZ duke theksuar