999 rezultate për

komisioneri

Komisioneri Tibor Navraksiks nesër në Kosovë Pritet që ditën e nesërme komisioneri i BE-së për Arsim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor Navraksiks, të vizitojë Kosovën.
Komisioneri Hahn nuk do të jetë në takimin e së hënës Komisioneri për zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, nuk do të marrë pjesë në takimin e së hënës mes 4 liderëve politikë ku d
Bllokohet procesi në Shkodër, komisioneri i PS largohet me vulën Ndërsa në një rast komisionerët bllokojnë procesin se kanë nevojë të ushqehen, një tjetër rast i pazakondtë ka ndodhur n
“Të fortët” e PD rrahin komisionerin e PS në Shkodër Një incident është shënuar sot në Shkodër, ku të ashtëquajturit "të fortët"e Partisë Demokratike, kanë dhunuar komisione
Kerim: Ta lemë komisionerin Hahn të kryejë punën e tij (VIDEO) Ish Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë Dr.Srgjan Kerim ka qënë i ftuar në emisionin 24 në 24 Vesti ku ka folur p
Ja çfarë i shkruan akademiku Bexheti komisionerit Hahn Akademiku Abdylmenaf Bexheti ka publikuar në profilin e tij në Facebook një letër publike drejtuar komisionerit për zgje
Ahmeti feston 13-vjetorin e BDI-së me një letër për komisionerin Hahn Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka vendosur që ditëlindjen e 13-të të partisë që ai drejton ta festojë me një letër publike
Hahn: Gruevski kryeministër, Zaev kundër Takimi i Johannes Han me Nikolla Gruevskin dhe Zoran Zaev po zhvillohet në një atmosferë mjaft të tensionuar. Ai ka nisu
Gruevski dhe Zaev nisin takimin me Komisionerin Hahn Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn ka nisur takimin me kryeministrin Nikolla Gruevski dhe lideri
Kriza politike, Johannes Hahn sot në Shkup Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn, gjatë vizitës së sotme në Shkup, do t’u kërkojë liderëve pol
Hahn dhe 3 eurodeputetë të hënën në Shkup Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian, Johannes Hahn, bashkë me tre eurodeputetët Ivo Vajgl, Richard Howitt dhe E
Komisioneri Han informon Ahmetin për takimin Gruevski-Zaev Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Han, ka njoftuar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti për rrjedhën dhe
Gjobiten 17 "Call Center" Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale ka gjobitur 17 “call center”. Mësohet se Zyra e Komisionerit për të Drejtën
Komisioneri Han i shkruan Ahmetit: Politika të kalojë testin e pjekurisë politike Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian, Johanes Han, ia ka kthyer letrën liderit të BDI-së Ali Ahmeti, ku i shkuan
Hahn: Liberalizimi do ndodhë pasi të plotësohen kushtet Komisioneri i BE-së për Politikë të Fqinjësisë Evropiane dhe Negocim të Zgjerimit, Johanes Hahn, se Kosova duhet të përm
Nishani: Domosdoshmëri standartet evropiane Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, priti në një takim Komisionerin për Politikën e Fqinjësisë Evropiane dhe Negocia
Hahn: Të forcohet sundimi i ligjit. Rama: Fokusi te 5 prioritetet Është zhvilluar sot takimi i raundit të pestë të Dialogut të Nivelit të Lartë ndërmjet Bashkimit Evropian dhe Shqipërisë
Komisioneri për Zgjerimin të hënën në Tiranë Ditën e hënë Komisioneri për Zgjerimin do të mbërrijë në Tiranë, ku do të mbajë takime me politikën dhe biznesin. Në fok
Ahmeti i kërkon ndihmë komisionerit Hahn për zgjidhjen e emrit Vetëm një javë pas takimit me euro komisarin Johanes Han, kryetari i BDI-së Ali Ahmeti i shkruan një letër. Kreu i BDI i
Kriza politike, Gruevski takon kreun e KE-së Kryeministri Nikola Gruevski do të udhëtojë javën e ardhshme drejt Brukselit, për t’u takuar me kreun e Komisionit Evrop