999 rezultate për

komentua

Deklaratat mbi gay-t përplas Berishën me PLL Partia e Lëvizja e Legalitetit ka raeguar ndaj deklaratave të kryeministrit Berisha për kreun e kësaj partie. Në një pro
Shehu: Shtimi i “partizave” nuk dëmton PD Deputeti i partisë Demokratike Tritan Shehu shprehet optimist për zgjedhjet e vitit 2013 ndërsa ka deklaruar se shtimi o
Tani, Arbana kritikon ish-banorët Pavarësisht kritikave për veshjen e saj, prezantuesja Arbana Osmani ka thënë se ndjehet komode për veshjen e saj. Kështu
Përdhosja e objekteve fetare me motive politike Përdhosjet e fundit të objekteve fetare janë të produkt i personave të motivuar politikisht nga opozita. Kjo është the
Rama: Libri "Kurban", e vërtetë që duhet lexuar dhe jo komentuar Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama u shpreh sot se libri i tij “ Kurban “ i cili ka dalë në treg disa ditë më parë i
Ambasadori gjerman në veri Veriu i Mitrovicës është ende nën kontrollin e strukturave paralele duke mbajtur nën të bllokuara rrugët kryesore. Ambas