999 rezultate për

komentua

Skandal, ja ku përfundojnë diplomat e UP-së Kjo foto padyshim që përbën një skandal në arsim. Fotografia që shihni është realizuar pranë Fakultetit Ekonomik të P
Balotelli te Liverpool, plas gallata në web (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për transferime të futbollistëve si Mario Balotelli sigurisht që edhe zhurma në media dhe në rrjetet soc
Julian Deda me shofer personal (FOTO LAJM) Aktori i humorit Julian Deda është bërë jo më larg se dje me një shofere personale. Ai ndihet mjaft i privilegjuar, ndaj
Gili kryen operacione plastike? (FOTO LAJM) Padyshim në kujtesën e të gjithëve kanë mbetur zëra të shkëlqyer, sidomos të atyre artistëve që vinin nga përtej kufirit
Kthim pas, reperi 50 Cent: Beyonce njësoj si e motra Për ditë me radhë është komentuar kacafytja mes Sollange me Jay Z, e ndërsa 50 Cent mendon se Beyonce i ngjan së motrës.
“Kështu ndodh kur e ke gruan shtatzënë” (FOTO-LAJM) Për qejfa apo hall kjo nuk dihet por në rrjetet sociale janë publikuar disa foto të cilat tregojnë kryeministrin Edi Ram
Kunis-Kutcher drejt altarit (FOTO-LAJM) Mila Kunis dhe Ashton Kutcher duket se po drejtohen drejt altarit. Aktorja me origjinë ukrainase u fotografua ditën e en
Blunt: Dita më e bukur e jetës ishte kur NATO bombardoi Serbinë (FOTO LAJM) Këngëtari britanik James Blunt ka përshkruar si një nga ditët më të bukura të jetës së tij, ditën kur NATO ka filluar bo
Yjet urojnë Matan në Twitter (FOTO LAJM) Twitteri është bërë një vend ku të gjithë njerëzit e famshëm shprehin mendimet e tyre, dhe gjërat që i shqetësojnë apo i
Ndryshimi drastik i Nicole Scherzinger (FOTO LAJM) Ka qenë një vit i vështirë për këngëtaren Nicole Scherzinger pas ndarjes nga ish partneri, piloti i Mercedes GP, Lewis H
Noizy: Si e përdori “Miss Durrësi” lidhjen dhe emrin tim (FOTO LAJM) Është një nga reperat më të kërkuar të momentit, dhe natyrisht që gjatë këtyre viteve të karrierës së tij është komentua
"Stërvitja me Ngjelën të bën ngjalë" Arnida Capi, e njohur si asistente prej dy vitesh pranë avokatit Spartak Ngjela është komentuar si një nga surprizat e l
Kë imiton Zajmina Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari vazhdon të befasojë fansat e saj. Ajo këto kohë ka ardhur me një pamje krejtësisht të n
Flori sulmon Julin dhe Gentin Një koment i aktorëve të dashur të humorit, Gent Zenelajt dhe Julian Dedës, në një fushë që pak e njohin, e ka mërzitur
Populli i ka thënë jo Branko Cërvenkovskit Branko Cërvenkovski është skualifikuar tashmë nga skena politike e Maqedonisë, por ai refuzon ta pranojë këtë fakt. Kjo
Pamja e Jonides, nuk është më e preferuara Pas aktivitetit të fundit “Video Festit Muzikor 2012″ I cili u zhvillua në Prishtinë, tema kryesore ka qene veshja
Profili i Ramës, ja si e komentuan takimin me Metën mbështetësit Postimi i komenteve në rrjetet sociale nga ana e kreut të Partisë Socialiste Edi Rama pas takimit me kundërshtarin Ilir
Babastars e rrahën Noizyn? Të premtën në ora 9:30 në aeroportin e Zurichut janë përleshur dy prej grupeve rivale në hip hopin shqiptar, Babastars m
Deklaratat mbi gay-t përplas Berishën me PLL Partia e Lëvizja e Legalitetit ka raeguar ndaj deklaratave të kryeministrit Berisha për kreun e kësaj partie. Në një pro
Shehu: Shtimi i “partizave” nuk dëmton PD Deputeti i partisë Demokratike Tritan Shehu shprehet optimist për zgjedhjet e vitit 2013 ndërsa ka deklaruar se shtimi o