999 rezultate për

komentua

Tillerson largohet nga rajoni i Gjirit Arab pa komentuar vizitën 4 ditore Sekretari i Shtetit të SHBA-ve, Rex Tillerson është larguar nga rajoni i Gjirit Arab pas katër ditëve ku ka zhvilluar bi
Komentuesit “masakrojnë” Beatrixën për skenat hot në klipin e ri (FOTO LAJM) Ajo këtë herë vërtet ka guxuar duke testuar edhe reagimet e fansave. Beatrix Ramosaj pas një mungese të gjatë në muzi
DW: Sportiviteti i Ramës u komentua shumë (FOTO LAJM) Përfaqësuesja e BE për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini takoi mbrëmë në Bruksel liderët e vendeve të Ballkanit. N
Batuta e Berluskonit për çiftin Macron: Një djalosh i bukur që ka një mama të bukur Ish-kryeministri Italian Silvio Berluskoi ka komentuar çiftin e ri presidencial në Francë, Emmanuel Macron dhe Brigite T
70 Euro për të komentuar për Damianon? Zbulohet skandali i BB9 Damiano Agalliu, banor i shtëpisë së Big Brother ka qenë gjatë gjithë kësaj jave në qendër të mediave rozë. Skandalit të
Si është komentuar goli i çmendur i Sergi Robertos në gjuhë të ndryshme (VIDEO) Barcelona ka shkruar mbrëmë historinë e futbollit botëror pasi ka fituar me një rezultat tenistik 6-1 takimin e kthimit
10 trajnerët më të mirë në histori sipas UEFA-s (FOTO LAJM) “UEFA.com” ka publikuar të premten listën e 10 trajnerëve më të mirë të të gjitha kohërave në futboll. Ata janë traj
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
Ja si e komentuan yjet e muzikës humbjen e George Michael (FOTO LAJM) Bota e aritit, artistë dhe shumë figura të tjera të njohura, janë prekur nga humbja e yllit të muzikës pop George Michae
Kumanovarët porosi doktor Ilirit: BDI e tradhtoi Kumanovën, nuk e ke vendin aty! Lajmi se BDI po përgatit doktorin Ilir Hasani për të kandiduar në listën e deputetëve në njësinë numër 2, nuk është prit
Vëllai i Ermira Mehmetit: BDI është plot udbashë dhe gruevsitë Vëlla i deputetes dhe funksionares shumëvjeçare të BDI-së Ermira Mehmeti, ka komentuar zhvillimet e fundit në raport PS
“Kaubojsi” humb kontrollin, ofendime të rënda me komentuesit në Facebook (FOTO LAJM) Deputeti Eduard Ndocaj ka shkëmbyer replika me komentuesit e tij në Facebook. Në një postim të bërë në faqen e tij zy
E njihni këtë fëmijë? Sot është një ndër njerëzit më të komentuar në botë ( FOTO LAJM) Askush nuk do ta kishte menduar që kjo fytyrë e bukur prej ëngjëlli, sot do të ishte një ndër njerëzit më të komentuar n
Basha del nga Kryesia e Kuvendit pa komentuar Ka përfunduar pas rreth 90 minutash takimi në Kryesinë e Kuvendit mes Bashës, Metës dhe ambasadorëve Lu e Vlahutin. I
Dekolteja e Çiljetës ende në fokus (FOTO LAJM) Çiljeta vijon ende të komentohet gjerësisht pas ndërhyrjes në gjoks. Fansat e saj nuk janë zhgënjyer aspak me zgjedh
Mustafa nuk tregon se kur apo me kë do të zëvendësohet Agani Në mbledhjen e sotme të kabinetit qeveritar, i pari i Qeverisw sw Kosovws, Isa Mustafa njoftoi se ka pranuar dorëheqjen
Ja si e komentuan mediat e huaja ndeshjen Shqipëri-Zvicër Sfida e luajtur në “Stade Bollaert­Delelis” në Francë mes Shqipërisë dhe Zvicrës që përfundoi me rezultat (0­1) u pasqyr
Përgjimet/ Sekuestrohen kompjuterat e Policisë së Shtetit Prokuroria ka vendosur që të sekuestrojë të gjithë kompjuterat e Drejtorisë së Policisë së Shtetit, menjëherë pas pezull
Ja si e komentuan mediat italiane humbjen e Shqipërisë (FOTO) Humbja e Shqipërisë ndaj Ukrainës me rezultatin 1-3 në miqësore është pasqyruar gjerësisht në mediat e huaja. Mediat
Pse u largua Kadaj-Bujupi nga AAK? Haradinaj: Për besë nuk e di Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, mbrëmë në emisionin “Ekonomia me Erëzën”, ka komentuar edhe largimin nga partia e t