999 rezultate për

komentua

U komentua gjatë për zhveshjen në publik, vëllai kritikon publikisht Ilda Bejlerin Pas mbremjës gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, në Pallatin e Kongreseve, balerini i njohur edhe jashtë kufinjëve shqiptar
Donald Trump komenton rënien e shikueshmërisë së Oscars: Nuk kemi yje, përveç meje Presidenti i ShBA’ve, Donald Trump zgjodhi rrjetin social Twitter për të komentuar mbi mbrëmjen e ndarjes së çmimeve “Os
Kejvina poston videon, kështu komenton Ermali (VIDEO) E bukur, dhe provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina e re u
E komentuan gjatë për shpenzimet e çmendura, blogerja ka një përgjigje për të gjithë Blogerja e njohur Irena Kita me profesion avokate gjithmonë është komentuar si një njeri shumë i pasur përgjithësisht e
Stresi e bën si burrat, fejohet zyrtarisht me Kejsin (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e skenës si Stresi është përf
Përjashtimi i Skënderbeut nga Kupat Evropiane, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja (FOTO LAJM) Lajmi për dënimin e mundshëm të Skënderbeut nga Kupat Evropiane, për shkak të manipulimeve të ndeshjeve në Europa Leage,
"Shkrijnë akujt" në Olimpiadën e Dimrit, kjo është selfie më e komentuar (FOTO LAJM) Para se të hynin në stadiumin olimpik dhe të marshonin nën një flamur të unifikuar në ceremoninë e hapjes së Olimpiadës
Askush s’ia pa bashkëshortin, Grida Duma prezanton djalin e saj simpatik (FOTO LAJM) Grida Duma është një ndër politikanët më të komentuara në Shqipëri. Dhe kjo jo vetëm falë pozicionit dhe rolit që ka
Oriola Marashi shfaqet provokuese, shihni si e ironizon Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padiskutim modelja më seksi e momentit dhe fama e saj po rritet goxha dita-ditës. Rrjetet sociale t
U komentua pafund, kërcimi "i shtirur" i Donald e Melania Trump (VIDEO) "Melania Trump nuk duket e lumtur në krah të Donald Trump dhe duket si në "gjemba" afër burrit të saj", ka pohuar një ek
Xhensila dhe Besi sjellin kartolinën më të ëmbël të festave Në prag të festës së Kritlindjeve ka ardhur një urim mjaft i ëmbël prej një nga çifteve më të pëlqyera dhe të komentuara
Ana Lika trullos Drilonin dhe Robertin, i tund të pasmet para fytyrës (VIDEO) Mbesa e Inis dhe Ingrit Gjoni shquhet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe të hapur. Këtë herë ajo që ka qenë në mbr
Shakohoxha vlerëson Getin, Marina e kundërshton (FOTO LAJM) Marina dhe Shakohoxha janë dy miq të vjetër që studioja sportive i ka lidhur gjithmonë bashkë. Dy miqtë e ruajnë end
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Ja kush janë femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare Femrat më të bukura shqiptare dhe më të kmentuara nga publiku kanë një të përbashkët, ato kanë qënë që të tre-ja miss.
Damiano nuk rri dot pa komentuar çdo gjë, këtë herë sherr me Fiorentinën Këto qenkan ditë sulmesh për Damianon e Big Brother 9. Pas përplasjes me Xhenin dhe Xhensila Peren e rradhës është Fior
Enca hedh foto seksi, por Ermali shkatërron gjithcka (FOTO LAJM) Para dy orësh Enca ka publikuar një foto shumë seksi teksa relaksohet pranë bregut në plazh. Ajo duket si gjithmonë
Neymar bën ndjekësit në Instagram të flasin me vete Neymari ka postuar këtë foto në Instagram me emojin "duke menduar", ndërsa mediat spanjolle dhe jo vetëm e interpretojnë
Nuk do ta besoni kush e ka komentuar lëvizjen e Bonuccit tek Milan Lëvizja e Leonardo Bonuccit tek Milan është padyshim goditja më e madhe e deri tanishme. Askush nuk mund ta imagjinonte
Del nga burgu gazetari Zoran Bozhinovski Gjykata penale e Shkupit sot ka vendosur të lirojë gazetarin Zoran Bozhinovski i cili u arrestua si i dyshuar për rastin