999 rezultate për

komentua

Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej
Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
E njohët? Është "Mbretëresha" e Instagramit në adoleshencë (FOTO LAJM) Kim është kthyer prapa në kohë. Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë, të cilën e realizoi vit
Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko. Modelja është një ndër të paktët persona të
Shqiptarët thanë se shkëlqeu, si e komentuan italianët Alketën në Sanremo (FOTO LAJM) U ngjit në skenën e Sanremos si shqiptarja e parë në skenat e këtyre përmasave. Shqiptarët ndrysh nga çbënë në Festiv
E krahasuan me Kylie Jenner, reagon i dashuri i Gertës së BB (FOTO LAJM) Ajo është një ndër banoret e BigBrother që vëmëndej e show-t e mori me vete dhe është jo pak e komentuar në media. Ge
Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO) Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video. Ajo
Bëri xhiron e rrjetit: Ç'nuk shkon me kartolinën e Krishtlindjes së Meghan dhe Harry? (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjes e dukës dhe dukeshës së Sussex-it u komentua gjatë në tabloidët britanikë, të cilët theksuan s
Rudina Dembacajt nuk i ndahen hallet, moderatorja përfundon në spital (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital. Këtë
Gent Cakaj bën prapakthehu, nuk "jep mend" vetëm vetë Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet ditën e sotme, duket se ka pasur një ndryshim. Ndryshe nga prog
Ditëlindja super luksoze e Alesia Bamit, modelja rrëfen prapaskenat e festës (FOTO LAJM) Alesia Bami tashmë është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit dhe sigurisht ndër vajzat më të bukura
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Shqiptarët i komentuan rruazat, por s'kanë parë akoma veprimin e fundit të Anwar (FOTO LAJM) Anwar dhe dua janë kthyer ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit botëror dhe shqiptar. Në fillim çifti kapej mat e
Mos e "krruanin" me Arminën për Zenin, kështu e pësoi ndjekësja që e bëri (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Blogerja gjithashtu është mjaft e komentuar
Kryeministri shkon me biçikletë te mbreti për t'i dhënë lajmin e mirë Kryeministri i Holandës, Mark Rutte, me biçikletë ka shkuar deri të pallati mbretëror për të njoftuar mbretin Willem Ale
Habit Fero: Jam djal familjar, punoj për bukën e gojë Reperi shumë i komentuar në media, si për këngët e tij që kthehen në hite, sherret, jetën private, Fero është i ftuar në
“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Kelmendi godet Pacollin: Pas dështimit u fsheh prapa femrave Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka komentuar dështimin e ven