999 rezultate për

komente

FA i kërkon shpjegim Mourinhos për deklarata thumbuese para derbit Federata e Futbollit të Anglisë (FA) i ka kërkuar Jose Mourinhos t’i shpjegojë komentet që i bëri para mediave në prag t
Shqiptarja prezanton të dashurin me ngjyrë, por fyhet me komente mjaft negative në Facebook Fotoja e një vajze shqiptare me të dashurin e saj me ngjyrë është duke u shpërndarë aktualisht nëpër rrjetet sociale, ku
I dashuri iu arrestua për trafik, ja çfarë bën Viola Spiro (FOTO LAJM) Lajmi për arrestimin e partnerit të Viola Spiros në Itali, i akuzuar për trafik kokaine, u përhap shpejtë në media.
Meta refuzon komentet ndaj të burgosurve të "Çështjes Kumanova" Gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Presidentin e Maqedonisë, kreu i shtetit shqiptar Ilir Meta deklaroi se nuk
Modelja poston foton e vetme me rroba, Noizy “tallet” në komente Tashmë prej disa kohësh modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e grupit OTR dhe ka krijuar një miqësi të ngush
Benzema zbulon arsyen se pse nuk kontakton me Mourinhon Karim Benzema ka zbuluar se nuk ka më kontate me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho. Sulmuesi i Real Madridit ka shën
Shkaktoi diskutime për veshjen në emision, Kejvina ndan komente me Ermalin Zëvëndësuesja më e re e Rashelit në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese,
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Facebook sjell programin që ndalon komentet negative Gjigandi i rrjeteve sociale, Facebook ka konfirmuar se ka blerë programin “TBH” që është i famshëm tek adoleshentët.
Kejvina zyrtarisht zëvendësuesja e Rashelit, ja komentet që shkëmben me Ermalin Kejvina Kthella është bukuroshja e cila do të zëvendësojë Rashel Kolanecin në emisionin e të shtunës ‘Xing me Ermalin’.
Rama "tall" qytetarin në komente: Ngatërrove çobanin me Myzeqenë kryminitri Edi Rama tashmë dihet nga të gjithë se shpenzon një pjesë shumë të mirë të kohës duke i kthyer komente qyteta
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzi "plasin" në komente: Turp të kini! Tre ditë pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaG
“Qetësi para stuhisë”, çfarë po paralajmëron Trump? Presidenti amerikan, Donald Trump, ka bërë disa komente enigmatike pas një takimi me liderët e lartë ushtarakë, duke thë
Trump kandidat për çmimin Nobel, shpërthen rrjeti me komente e tallje Fituesi i Çmimit Nobel për Paqen do të shpallet sonte në një ceremoni në Oslo, në Norvegji. Sic thuhet nga mediat e h
Majlinda Bregu rrëfen pengun e saj: “Nuk kam si ta ndjek në Parlament” Ka kaluar vetëm një vit që kur ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu ndërmori një nismë ku synonte që mediat online të me
Plasin komentet në Instagram, Ami merr urime nga kolegët (FOTO LAJM) Ami dhe Ermali postuan sot një fotografi në rrjete sociale ku treguan se në fakt po udhëtonin. Qëllimi i tyre paska q
Pozat e para të Adrolës në New York (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Ajo ka disa
Komentuesit i vërsulen të dyshuarës në vrasjen e Aulonit (FOTO LAJM) Aulon Zeka 16 vjeçar nga Prishtina ishte gjetur i vrarë të shtunën në ora 11:00 të ditës. Zeka, për herë të fundit ishte
Çnjerëzore, pronari tërheq zvarrë qentë me makinë (VIDEO) Një pronar ka shkaktuar një reagim të ashpër në media pasi u kap duke zvarritur dy qentë e tij pas makinës së tij në një