999 rezultate për

komente

Miu shkumohet me sapun si njeriu në dush (VIDEO) Në Huaraz të Perusë, është filmuar një mi teksa pastrohej në lavamanin e tualetit. Derisa qëndronte në këmbët e prapm
Shkaktoi shumë komente me lookun e së shtunës, sa ka kushtuar veshja e Luanës Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, sidomos për format bombastike të cil
Çfarë po ndodh mes Kejvinës dhe Strakoshës? Plasin komentet gjithë dashuri ( FOTO LAJM) Është i talentuar, shtalartë dhe mjaft simpatik. Padyshim një ndër lojtarët me formën më të mirë për momentin në kampio
Pas videos provokuese në Instagram, Klaudia Pepa merr një vendim Pas ndarjes me Albi Nakon dhe video mesazhin e saj, që e quante ish- bashkëshortin “vëlla i madh”, Klaudia Pepa u shndër
Fansat e kritikuan “Depilohu”, Alban Ramosaj tregon se është krenar për qimet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Alban Ramosaj u bë pjesë e mediave rozë pas kritikave të shumta që ai mori nga fansat pasi postoi në “In
Ermali i prish foton seksi Alketës, s’pushojnë komentet me humor (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu njihet si një ndër femrat më sharmante. Atë e shohim pothuajse çdoherë të angazhuar në ekra
Profesori dhe gruaja e tij, fotografia që të gjithë po flasin Një fotografi e një akademiku skocez me gruan e tij ganeze ka provokuar komente pafund në mediat sociale rreth marrëdhën
Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Vajza e deputetes pendohet për çmimin e lartë që i vuri vetes (FOTO LAJM) Ka një pamje shumë të bukur dhe nuk tërheq gjithmonë vëmendje me fizikun e saj, por edhe me komentet provokuese. 18-v
Fansat ironizojnë Blendi Fevziun, e akuzojnë për kopje (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu tashmë dihet se ka pasion udhëtimet dhe eksplorimin e vendeve të ndryshme. Dhe
Anglishtja e Getoarit, gabim apo do të jetë “trendy”? (FOTO LAJM) Komentet apo statuset në anglisht janë kthyer në një trend të zakonshëm dhe shpesh fjalët në gjuhën e huaj shqipërohen q
Pas urimeve, por edhe komenteve negative, Bushpepa flet për herë të parë për fitoren! Si çdo vit, edhe këtë herë Festivali i RTSH pati shumë replika mes artistësh. Disa uruan fitoren e Eugent Bushpepën, duk
Fejesa me biznesmenin 25 vjet më të madh, fansat akuzojnë rëndë këngëtaren Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng
Po t’mos kishe lekët e babit s’do ishe asgjë! Lori Hoxha reagon e prekur Shpesh na është krijuar përshtypja se personazhet e njohura nuk i shohim komentet e shumta që u vijnë në postimet që ata
Redon Makashi nuk i ndahet dot dashurisë së vjetër Një postim i bërë nga ish e dashura e Redon Makashit, Elda Koci duket se ka nxjerr në dritë rikthimin e tyre. Ditë me
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
U ofendua masivisht nga fansat në Instagram, Klaudia merr vendimin drastik Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi Nako. Por balerina K
Sara Kapo nxjerr në shesh vithet “bombë”, komenti i Mamaqit të shkatërron së qeshuri (FOTO LAJM) Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në s
Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër (FOTO LAJM) Quhet Kristyna Schickova. Është modele çeke mjaft e njohur në vendin e saj, por edhe më gjerë. Tashmë po hedh hapat e
FA i kërkon shpjegim Mourinhos për deklarata thumbuese para derbit Federata e Futbollit të Anglisë (FA) i ka kërkuar Jose Mourinhos t’i shpjegojë komentet që i bëri para mediave në prag t