999 rezultate për

komente

Pozat e para të Adrolës në New York (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Ajo ka disa
Komentuesit i vërsulen të dyshuarës në vrasjen e Aulonit (FOTO LAJM) Aulon Zeka 16 vjeçar nga Prishtina ishte gjetur i vrarë të shtunën në ora 11:00 të ditës. Zeka, për herë të fundit ishte
Çnjerëzore, pronari tërheq zvarrë qentë me makinë (VIDEO) Një pronar ka shkaktuar një reagim të ashpër në media pasi u kap duke zvarritur dy qentë e tij pas makinës së tij në një
E quajti Berishën koleg, Erla Mëhilli tallet keq me Grida Dumin (FOTO LAJM) Gazetari Cim Peka ka reaguar përmes një statusi në “Facebook”, ku shkruan se: “Nuk komentoj komentet e kolegut Berisha.
Shtatzania e Amit, Ermali dhe Besi shkëmbejnë batuta (FOTO LAJM) Pak pasi Ermal Mamaqi publikoi lajmin se Ami ishte shtatzanë, kanë vërshuar edhe komentet e miqve, emra të njohur të art
Qytetari i kujton Skëndërbeun, Rama i kthehet keq komentuesit Shumë komente kanë pasur postimet e fundit të kryeministrit Rama, teksa betohej Qeveria e re në Presidencë. Pas posti
Komentuesi e provokon, Rama i hap profilin dhe e bën për një “lek” (FOTO LAJM) Një pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier që publikoi kryeministri në mëngjes mjaftoi që të vërshonin kome
Komentuesit i përvishen Ramës që me mëngjes: Keni qelbur Shqipërinë! Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar shqiptarët për një ditë të mbarë duke postuar disa f
"Skandali" me atletet e bardha, reagon për herë të parë Rama (FOTO LAJM) Atletet e bardha të Ramës në samitin e Triestes kanë marrë një vëmëndje të madhe jo vetem në mediat vendase por edhe në
Ed Sheeran merr një vendim të prerë: “Njerëzit nuk më pëlqejnë” (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer Ed Sheeran ka marrë një vendim të prerë përsa i përket rrjetit social Twitter.
Rasheli fut në sherr Amin dhe Ermalin (FOTO LAJM) Kohët e fundit Ermal Mamaqi nuk ndalet së postuari fotografi bashkë me bukuroshen që e shoqeron ne studio, Rashel Kolane
Edi Rama më në fund zbulon kush përgjigjet komenteve në facebookun e tij Edi Rama është kthyer shpeshherë në qendër diskutimesh për përgjigjet sarkastike që iu kthen komentuesve në faqen e
“Kemi ngel beqarë, s’na merr kush”, Rama i përgjigjet komentuesit: Mirë je ti? Kryeministri Edi Rama ka marrë komente pa fund në postimet e tij në Facebook të cilat sa vijnë e shpeshtohen për shkak e
Gjeorgjia i ankohet BE-së për Osetinë Ministria e jashtme e Gjeorgjisë e ka ftuar sot ambasadorin e Bashkimit Evropian për t’u ankuar lidhur me atë që thotë s
Armela së shpejti do të drejtojë një program televiziv? Ja replikat me Olti Currin (FOTO LAJM) Ajo ishte një nga konkurentet më të forta dhe më të përfolura të këtij Big Brotheri para daljes nga shtëpia dy javë më p
Lexon komentet nga Facebook, Fevziu i drejtohet të ftuarit: Kokë k.. "më duket se e ka me ty" Blendi Fevziu ka folur mbrëmjen e sotme në emision për çështjen më të fundit lidhur me shkrimin ofendues të Kastriot Myf
Arbana ndryshon 180 gradë, nga minifundi në kostum serioz (FOTO LAJM) Javën e kaluar më shuëm se zhvillimet e spektaklit BB u komentua vetë moderatorja Arbana Osmani. Kjo për shkak se fu
Paralajmëron Kina: Në çdo moment mund të “plasë” në gadishullin korean Ministri i Jashtëm i Kinës, Wang Yi, u ka bërë thirrje sot të gjitha palëve që të marrin masa për uljen e tensioneve mes
Deklarata e DASH, reagon Shehu: PD s’do të bojkotojë zgjedhjet Pas deklaratës së DASH për pjesmarrje në zgjedhje ka reaguar ish-ministri I Jashtëm Tritan Shehu. Me anë të një stat
Sean Spicer kërkon falje për komentet për Hitlerin Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer, ka kërkuar falje pasi ka deklaruar se Adolf Hitleri nuk ka përdorur armë ki