999 rezultate për

komente

Ky është orari ideal për të postuar që të keni më shumë like e komente Doni të merrni më shumë like dhe komente? Ndiqini këto orare dhe çdo gjë do të ndryshojë për mirë. CoSchelude ka real
E ofenduan fansat, Fifi merr vendimin drastik Fifi duket se është prekur nga komentet negative në Instagram. Sipas ndjekësve të saj ajo po përdor shumë photoshop
Tërhiqet nga komentet sportive, babai i pseudonimeve të idhujve Lamtumirat janë gjithmonë emocionuese deri në pikëllim dhe nëse flasim për futboll, të parat që na vijnë në mendje janë
Komente të rënda për gratë myslimane, Boris Johnson nën hetim Ish-sekretari britanik Boris Johnson tha se vendosja e burkas tek gratë myslimane ishin mizore ndaj tyre, duke e adresua
Arsyeja pse të gjithë e "urrejnë" këtë djalë në Instagram! (FOTO LAJM) Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social. I njohur si
E masakruan me komente, Rudina i përgjigjet me qetësi Ajo është një nga emrat më të dashur të ekranit. Rudina Magjistari është sulmuar nga fansat gjatë ditës së djeshme pë
Besi dhe Xhensila u bënë prindër, fansat e çiftit shpërthejnë në komente Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vo
Trukuat ndeshjet! FIFA i përgjigjet Maradonës: Nuk ke fakte "Kolumbia është vjedhur. Arbitri Mark Geiger, i cili është amerikan, mund të njohë rregullat e bejsbollit, por jo ato të
Dikur armiq, sot Noizy mik i ngushtë me Dafinën? Dafina Zeqiri njihet gjithmonë është shquar për linjat e saj shumë në formë. Së fundmi, këngëtarja postoi një foto në
Po për këto foto ka komente FIFA? FIFA ka hapur një proces tashmë kundër Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës për shkak se festuan duke bërë shqiponjën pas
"Luzes" i ikën truri pas këtyre komenteve në Instagram (FOTO LAJM) Aktorja e 'Portoklli' është shfaqur e irrituar dhe mjaft thumbuese në rrjetet sociale. Renada Caci ka qënë prezentë
Pas komenteve, Enca tregon shenjën që ka në trup Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në showbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
Serbët bombardojnë me komente: Shqiptarët na dhanë leksione se si luhet futbolli (FOTO LAJM) Mediat serbe mbrëmë gjatë ndeshjes që u zhvillua në Kaliningrad të Rusisë, në mes të Zvicrës dhe Serbisë, aty ku u shënu
Imazhi i Trump shfaqet në re, fillojnë komentet dhe analizat Një burrë në Karolinë të Jugut fotografoi një re e cila me të vërtetë duket shumë si Presidenti Amerikan, Donald Trump.
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzi "plasin" në komente: Turp të keni! Tre ditë pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaG
"Luftë" tek Facebook-u i 31-vjeçarit: Mos të kalbtë dheu! (FOTO LAJM) Opinioni publik ditën e sotme është tronditur mëngjesin kur Xhafer Mata 31-vjeç qëlloi mbi një 19-vjeçare në Tiranë, pra
Tallën pastruesen, fansat masakrojnë me komente ofenduese Rozën e Dasarën (VIDEO) Eshtë bërë virale ditën e sotme një video ku shihen dy moderatoret Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj. Një video e dy mod
Era Istrefi nuk ndalet, pas këngës së Botërorit vjen një tjetër hit (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Komentet e zyrtares për senatorin McCain shkaktojnë reagime Një zyrtare e Shtëpisë së Bardhë i ka trajtuar me mospëfillje kritikat e senatorit John McCain ndaj kandidaturës së Pres
Ndjekësi i komenton Zajminës, por përgjigjia e saj nuk pritej (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është duke e shijuar ndjesinë e të bërit nënë. Në fund të janarit ajo solli në jetë fëmijën e saj të par