999 rezultate për

komente

Rama harron të fshijë komentet negative, ndjekësin e "fikin" me ironinë për Air Albania (FOTO LAJM) Si fundjavë, dikush po përton që të fshijë komentet negative të qytetarëve tek profili i kryeministrit Rama në Facebok d
“Na ke munguar”, fansat shpërthejnë në komente pas rikthimit të Elvanës Këngëtarja Elvana Gjata në një postim në rrjetin social Instagram ka reaguar për herë të parë pas ngjarjes në Ish-Bllok
Prej muajsh e "zhdukur", Elvana Gjata fshin fotot nga Instagrami (FOTO LAJM) Që nga vrasja e ndodhur në zonën e Bllokut, këngëtarja Elvana Gjata është "zhdukur" nga jeta publike. Ajo në fillim
Ky është komenti i Feros për Arbenitën që ajo e fshiu direkt Fero dhe Arbenita Ismajli kohët e funbdit janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media. Ndryshe nga sa bën
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto
Melania ndryshoi vetëm një gjë të vetja dhe fansat shpërthyen në komente Tashmë janë bërë dy vite që kur Melanie Trump është Zonjë e Parë e SHBA-së. Në këtë hark kohor kemi parë veshje të ndry
Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM) Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës. Ama si
SMS/ A e vutë re? Zbulohet sekreti i komenteve të njëjta gjatë monologut të Ramës në Facebook Kryeministri Rama foli gati dy orë sot ne në monolog në Facebook në lidhje me protestën e studentëve duke ia hedhur faji
Bënë shqiponjën në mes të Greqisë, grekët kryqëzojnë Erën dhe Nora Istrefin në komente Era dhe Nora Istrefi vendosën të urojnë festat e nëntorit me një foto që shkaktoi shumë ofendime në rrjet. Motrat shf
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Wanda Nara "zjarr" në Instagram, shikoni komentet e fansave të saj (FOTO LAJM) Wanda Nara është një nga femrat më të bukura në Itali dhe shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me lojtarin e Interit
Zbulohet statuja e Salah, por fansat nuk janë të kënaqur (FOTO LAJM) Një statujë e Mohamed Salah është zbuluar në Egjipt, dhe është cilësuar më e keqe sesa ajo e Cristiano Ronaldos në Portu
Pas statusit me pullë të kuqe, në rrjet plasin memet për ministren e Kulturës (FOTO LAJM) Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ka shkaktuar jo pak komente me postimin e fundmit në Twitter. Ndër të tjera ajo
E shau për fytyrën, gangsterja e Elbasanit i jep fansit përgjigjen epike Trejsi Sejdini, modelja që u bë shumë e njohur nga videot virale të sherreve, po përgatitet për "Miss Universe" i cili d
“Me këto fjalë të hutoni ju”, Elvis Pupa shkrin së qeshuri rrjetin me komentet me gruan Aktorin Elvis Pupa nuk e kemi parë të jetë pjesë e ekranit që pas mbylljes së programit “M’fal për shprehjen”. Ai pr
U shqetësua nga komentet për paketën anti-shpifje, reagon sërish Rama Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot në lidhj me paketën anti-shpifje, që tha se e ka propozuar dhe në qeveri. Por duke
Aulona Musta hedh videon me bashkëshortin, vajza tjetër reagon "pa frena" (FOTO LAJM) Aulona Musta është kthyer në një nga personazhet më antipatikë në rrjetet sociale, kjo për arsye që shpesh ndjekësit e s
Qëlloi me shuplakë në të pasme një vajzë, dënohet me burg Një burrë që gjuajti me shuplakë të pasmet e një gruaje në një autobus në Paris u dënua me tre muaj heqje lirie. Dënimi
Na e hap pak ERTV tek "Kosemi" sonte! Komentet epike tek Facebook-u Ramës pas fikjes së televizorëve Kanë qenë më qindra komentet negative tek profili i kryeministrit Rama pas mbylljes së transmetimeve analoge nga AMA.
Komentet për skllavërinë, Kanye West përlotet në studio Javë më parë reperi i famshëm Kanye West bëri disa komente të ashpra për faktin se populli amerikan, por jo vetëm, ka bë