999 rezultate për

komente

"Hera e fundit që tregoj moshën", e dini sa vjeç mbush sot Renato Mekolli? (FOTO LAJM) Ditën e sotme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli feston ditëlindjen e tij. Në këtë ditë speciale për të, Renato ka vend
Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO) Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.
Lleshaj nervozohet me Klodiana Lalën: Unë nuk flas më me ju Në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala i kërkoi llogari Lleshajt për rastin e Alvin Berishës dhe shqiptarëve të
Macron futet në telashe: Bosnja është bombë me sahat... Presidenti i Francës, Emmanuel Macron theksoi se shqetësimi më i madh në Ballkan është “kthimi i xhihadistëve” në Bosnje
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t;i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kyli
Jeni gati? (Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora që nga fillimet e para të karrierës ka arritur të tërheq vëmendje të pub
Çiljeta hoqi tatuazhin e kryqit dhe komentuesit kaq deshën! (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend tatuazhin ‘problematik’ të Çiljetës. Kur ishte e vogël (nuk e dimë sa) ajo ka bërë tatuazh në
"Rri larg silikonit", fansat vërshojnë me komente në fotografinë e aktores Selfie e fundit e Lauren Goodger shkaktoi debat midis ndjekësve të saj. Ish-ylli i TOWIE, 33 vjeç, ndau një foto të l
"Beli yt është ky?", Adelina Tahiri publikon foto hot dhe ndjekësit nuk kursejnë komentet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Instagram-in e Adelina Tahirit e kanë pushtuar fotot dhe videot të shkëputura nga kënga e re. Ajo mb
I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar për
Facebook duhet të fshijë komente nëse policia ja kërkon Facebook mund të urdhërohet nga policia për të fshirë përmbajtjet ilegale në mbarë botën tha Gjykata e Lartë Evropiane d
Facebook gjurmon dhe përgjon këdo që hedh diçka të paligjshme në profil Gjykata supreme në Austri, e quajtur ‘Oberster Gerichtshof’, ka deklaruar se Facebook tashmë ka një platformë e cila mon
"Rriheni atë k*rvë!", klubi "i tregon derën" trajnerit italian pas komenteve për Gretën Klubi i Serisë D, Grosseto, e ka shkarkuar Tommaso Casalinin nga pozita e trajnerit të të rinjve të klubit, pasi që ai s
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Shpëtoi foshnjen nga mbytja, policen britanike e gjen belaja (FOTO LAJM) Ajo shpëtoi një fëmijë të vogël nga mbytja 11 muaj më parë, por tashmë është detyruar që të mbyllë llogarinë e saj në Të
Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM) Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një
Bashkë dhe të dashuruar! Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.