999 rezultate për

komente

Bieber humb "betejën" me ish të dashurën, mbyll Instagramin Justin Bieber nuk ka mundur dot që të ruajë qetësinë, duke vendosur që të mbyllë profilin e tij në Instagram me 77.8 mil
Vajza e Regan dënon komentet e Trump për ‘vrasjen’ e Hillary Clinton Vajza e ish-presidentit Ronald Regan, që i mbijetoi atentatit për vrasjen e tij, ka kritikuar Donald Trump për nxitje të
Adelina Tahiri sërish zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një nga yjet e estradës që fatkeqsisht gjithmonë i ka zhgënjyer fansat përsa i përket pamjes së saj
Stefi Prifti-fansave: "Like-t" na i ktheni në klikime Shumë zhurmë është bërë edhe ende gjakrat janë të ndezura lidhur me klikimet në You Tube. Ato janë matës i pëlqyeshmëris
Shpërthen Albëria: S'kam bërë operacione! (VIDEO) Këngëtarja Albëria Hadërgjonaj nuk ka mundur dot të përballojë të gjithë presionin e komenteve që flasin për ndërhyrje,
Instagrami u thotë stop komenteve fyese (FOTO LAJM) Instagram së fundmi po punon për të thënë stop fjalëve dhe komenteve të ndryshme fyese. Së fundmi kompania ka konfirmuar
Manjani: Nuk bëj komente mbi gjyqtarët! Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka deklaruar se vendimet e gjykatave nuk komentohen dhe ky është një standard kusht
Xhemi me djalin, si dy pika uji Xhemi Shehu na ka prezantuar më herët djalin e saj të madh, Martinin. Por tashmë ajo ka vendosur që të ndajë me adhurues
Risia më e fundit nga Facebook Facebook së fundmi ka njoftar se tashmë do të lejojë që përdoruesit të lënë një video në seksionin e komenteve, pasi kom
Joleza godet sërish, komentuesit ia kthejnë me sharje (FOTO LAJM) Joleza e famshme nuk i ka aspak të mira marrëdhëniet me ndjekësit në Facebook, e kjo vjen si pasojë e komenteve të cilat
Veseli: Nuk do të rrezikojmë liberalizimin Kryeparlamentari Kadri Veseli ka deklaruar se së shpejti pritet që në Kuvend të shkojë edhe çështja e ratifikimit të mar
Cameron: Nuk kërkoj falje, politika e Trumpit për myslimanët është e gabuar Kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron, gjatë ditës së sotme ka thënë se ai nuk do t’i kërkojë falje Donald Tr
Presidenti Obama tallet me Trumpin (VIDEO) Presidenti amerikan, Barack Obama, është tallur me njërin prej kandidatëve republikanë për garën presidenciale në SHBA,
Marina e Getoari zyrtarizojnë lidhjen edhe në Instagram (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë Marina me Getoarin po e zyrtarizojnë marrëdhënien e tyre. Rrjetet sociale gumëzhijnë pas komenteve q
Bleona gjen dashurinë? (FOTO) Bleona Qereti më në fund ka gjetur dashurinë e saj. Nëse të gjithë mendoni se ajo ka gjetur partnerin e saj ideal, këtu
Edmond Spaho: Ja pse nuk i përgjigjem komenteve të Erion Braçes Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka zbuluar përmes një sttausi në "Facebook" se përse nuk ia kthen asnjëherë
KOMENT/ Nevoja e pushteteve për të bërë zap edhe median online Nisma e qeverisë për të vendosur kontroll mbi aktivitetin e mediave online me arsyetimin e shmangies së komenteve fyese
Rrëfimi tronditës i Rudina Magjistarit: Ja pse e denoncova 37 vjeçaren Rudina Magjistari ka zgjedhur që të prononcohet në lidhje me kërcënimet e vazhdueshme që i bënte një femër. Pas besdisje
Kryeministri s'e di datën kur do të votohet Thaçi për President Kryeministri Isa Mustafa, ka thënë se, ende nuk ka një datë të saktë se kur do të mbahet seanca e jashtëzakonshme për zg
Bum komentesh për kryetaren e FRESSH-it, ja si e tallin në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Para pak ditësh, kryetarja e FRESSH-it pa ju dredhur qerpiku hodhi si opsion të mundshëm që edhe të bëhej me të një stud