999 rezultate për

komente

Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Bëri një pyetje për ushqimin e fëmijës, nëna "masakrohet" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
Trump lyen flokët? Rrjeti shpërthen në komente Presidenti në detyrë i SHBA-ve Donald Trump ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me pamjen e tij. Këtë herë është bërë shk
Fauci: Vaksina anti-COVID nuk e bllokon tërësisht infeksionin Edhe pse e gjithë bota po rend pas vaksinës së koronavirusit me shpresën se ajo do të sjellë më në fund pak normalitet n
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
"Nuk mund të sillemi si Chelsea në merkato", Lampard qesh me komentet e Klopp Frank Lampard i është kundërpërgjigjur komenteve të Jurgen Klopp që tha se "nuk mund të sillemi si Chelsea", pasi thekso
Leeds bëri një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit, këto janë komentet e Bielsas Ndonëse pësoi humbje, Leeds United bëri një rikthim spektakolar në Premierligë, duke e nisur sezonin me një spektakël go
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e
Shqiptarët masakrojnë me komente Ramën pas vdekjes së 10-vjeçarit: Haram e paç besimin e votën! (FOTO LAJM) Kryemininistri Edi Rama ka habitur ndjekësit e tij në Facebook me postimin e fundit në lidhje me një paradë të organizua
"S'kemi çfarë bëjmë për Kakavijën", qytetarët e bëjnë copë Ramën në komente Kyeministri Edi Rama sot pas katër ditësh që shqiptarët orovaten në doganën e Kakavijës, ka vendosur të reagojë me në sh
Marina dhe Luana "pushtojnë" Instagramin, pozat provokuese që morën lumë komentesh (FOTO LAJM) Janë dy personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatoret më të suksesshme sh
Me bikini në mes të natyrës, fotot e modeles së famshme po bëjnë namin (FOTO LAJM) Fotot e fundit të modeles Bella Hadid kanë ndezur rrjetin dhe kanë bërë që fansat të lënë komente nga më të ndryshmet.
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
Mbrojti Teatrin por nuk u prit mirë, reagon ashpër Adrola Dushi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi reagoi dje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar duke publikuar poezinë e të madhit At
Zgjidhje interesante nga Anglia, komentet e ndeshjeve nga shtëpia Bundesliga ishte kampionatin i parë rinisi aty ku u ndërpre, rreth dy muaj më parë, për shkak të pandemisë së Koronaviru
Lewandowski ka disa këshilla dhe komente për rivalin e tij kryesor Lewandowski ka qenë sulmuesi më i mirë në Bundesliga gjatë viteve të fundit, duke shkëlqyer si me Bayern Munich, ashtu e
"Nuk është siç duket në ekran", Ellen reagon për komentet kundër saj Duket se fansat dhe ndjekësit e Ellen DeGeneres janë duke duke i kushtuar gjithmonë e më shumë rëndësi fjalëve që thonë
Kushtetuesja pret sot komentet për dekretin e Avdullah Hotit si kryeministër Gjykata Kushtetuese përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sot deri në orën 12:00 do të presë komentet për ca