999 rezultate për

komedi

Ndarja e çmimeve Emmy, ja cilët janë fituesit Edicioni i 64-të i ndarjes së çmimeve Emmy është zhvilluar në Nokia Theatre të Los Angeles ndërsa fitues i këtij edicion
Çmendurira nga Amerika (VIDEO) Pamje interesante nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në videon e mësipërme mund të shihni një përmbledhje dy minutëshe
Kremtimi i Pavarësisë si komedi dhe si dramë Para pak ditësh u anullua një konkurs absurd për një monument të Ismail Qemalit. U raportua n&e
“Komedia Hyjnore” e Aligerit propozohet të hiqet nga shkollat “Komedia Hyjnore” e Dante Aligerit është propozuar nga agjencia këshillimore “Gherush 92” që të hiqet nga kurrikulat shk
Kjo është komedi (VIDEO) Pamje komike nga ndeshja mes Internacional dhe Confianca. Pas lëndimit të një futbollisti, ekipi mjekësor futet në fushë
Shfaqje komedike në Kuvendin e Serbisë Në takimin e të ashtuquajturit Komitet për Kosovë, që zgjati pothuajse pesë orë, deputetët serbë folën në vargje, duke p
Jim Carrey me një look të ri Aktori komik Jim Carrey publikoi të shtunën një foto në Twitter ku u paraqit me një model të çuditshëm flokësh. Aktor
Madonna ne nje komedi televizive Madonna do të bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, për t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jer
Tragjikomedi: 70 vjecares i kerkohet te mbroje maqedonishten 70-të vjeçarja Nafie Isufi, edhe pse ka 50-të vjet që jeton në fshatin Sllupçan të
Komedi; i lindur dhe rritur ne Shkup por pa shtetesi te Maqedonise Naser Bela, 45 vjeç, gruaja dhe djali i tij tani 16 vite kërkojnë shtetësinë e Maqedonisë
Komedi aksioni per Kevin Costner Filmi i ardhshem i Kevin Costner do të jetë një komedi aksioni me titullin “Duke mësuar italis
Kur reforma kthehet ne komedi; nxenesit ne Likove, kompjuteret ne Kumanove Projekti “Kompjuter për çdo fëmijë” jo vetëm që s’ka mbërritur t&
Komedia; PDSH dhe BDI, në garë për gërshërë nga Laura PapranikuPDSH dhe BDI, janë në garë se kush e para ta “pret shiritin”. Partia n&eum