999 rezultate për

komedi

Ndërroi jetë komediani Blerim Peci Ka ndërruar jetë aktori e humoristi i njohur Blerim Peci. Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij Fehmi Ferati, të cilët
Ish-ministri flet për një komedi frike në Shqipëri, krahason Ramën me kalin në lëmë Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë sërish një analizë në lidhje me situatën aktuale në Shqëipëri, kryesisht në aren
Tragji-komedi shqiptare! Nusja e re dhunon fizikisht vjehrrin në Lushnje Një ngjarje e rëndë dhe disi e pazakontë ka ndodhur në Lushnjë. Mësohet se një nuse, e cila ishte e sapomartuar, nuk ka
Tragji-komedi shqiptare! Kërkon principatë në Fier, princi i dënuar në SHBA me 20 vjet burg Ai e quan veten Jarl Alexandre de Basseville dhe kërkon të krijojë një Principarë në Libofshë. “Princi” i famshëm m
Tragji-komedia e Rozit: Ngatërrova vendin ku varrosej babai e shkova te varrimi i Skënderit Rozana Radi ka folur shpesh në lidhje me marrëdhënien e ngushtë që ka posur me babanë e saj të ndier. Por herën e fu
Pas sherrit me Fiori Dardhën, Aliaj ofendon rëndë edhe komedianin Mbrëmjen e kaluar spektakli “Dance With Me” u shoqërua me debate të forta mes anëtarit të jurisë Robert Aliaj dhe protag
Ami tregon si e kalon kohën me Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet vogëlushi i saj Joel duke pikturua
Tragji-komedi shqiptare! Burri godet gruan me atlete se nuk i gjeti syzet Gjykata ka dënuar me dy muaj burg prove shtetasin inicialet F.G I cili akuzohet për dhunë në familje. Ngjarja është
Tragjikomedi, ja çfarë i shkakton aksidentet në Shqipëri (FOTO LAJM) Çdo ditë aksidente të shumta po ndodhin në të gjithë Shqipërinë. Pas ngjarjeve të tilla të cilat në shumicën e raste
Komedia "Ermal Mamaqi" nuk ka fund, ja komenti mbi foton e Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Padyshim që Angela Martini tashmë është bërë kryetemë e diskutimeve pasi ajo tashmë ka hequr dorë nga modelimi për shkak
Ministri i LSI i përgjigjet Braçes: Çfarë komedie, të paktën vaditni palmat Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka reaguar më në fund pas shumë akuzave nga deputeti I PS-së Erion Braçe. Me anë
Monica Bellucci puthje në buzë me komedianin, në Festivalin e Kanës (FOTO & VIDEO) Ajo joshi publiku me rolimn e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter.
Komedi në seancën për Kumanovën, gjykatësja pyet për patate Është zhvilluar seanca e radhës e Grupit të Kumanovës, ndërsa në seancë kanë plasur gallatat. "Çfarë lloje patatesh
Ndërron jetë komediani i njohur Ka ndërruar jetë komediani i mirënjohur amerikan, Charlie Murphy, në moshën 57 vjeçare, raporton BBC. Sipas menaxheri
Ngjela thumbon Berishën: Komedi e pastër, vettingun e kanë në dorë amerikanët Avokati Spartak Ngjela me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar publikisht “çadrën e lirisë” ku zhvillohet protesta
Topalli ironizon debatin Duma-Çili: Komedia mbaroi...! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme pati një debat në emisionin "Studio e Hapur" mes analistit Henri Çili dhe Grida Dumës në lidhje me p
Komediani Kevin Hart tashmë i martuar zyrtarisht Kevin Hart dhe Eniko Parrish tashmë janë zyrtarisht të martuar. Komediani i mirënjohur, Kevin Hart i ka prezantuar të
Tragjikomedi në Pukë, ambulanca nuk ndizet (FOTO & VIDEO) Nuk kanë fund historitë tragjikomike nga Puka, sepse pas teatrit në ndeshjen Tërbuni­Bylis, këtë të shtunë ka ndodhur di
Cyrus në romancë me komedianin e famshëm? (FOTO LAJM) Sapo përmendet emri i Miley Cyrus, ajo që të shkon ndërmend janë problematikat që ajo mund të ketë shkaktuar me drogën d
JLo së shpejti me komedi Një tjetër komedi do ti shtohet në radhë projekteve të JLo, e cila ka mbajtur sekret shumë detaje. Pas suksesit në filmi