999 rezultate për

komedi

"Spider Man" zë vendin e parë për shitje të biletave në SHBA “Spider-Man” fiton për një javë të dytë vendin e parë në zyrën e biletave në Amerikë duke mbledhur rreth 45.3 milion dol
Si ra Haradinaj në kurthin e komedianëve rusë që zbuluan tradhtinë ndaj Kosovës përmes Zaevit Dy homologët, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ai i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ishin të fundit që ranë p
Luana dhe Blendi Fevziu së bashku në projektin e rradhës, këtu do e shohim dyshen (FOTO LAJM) Bes Kallaku na paralajmëroi se do të jetë një nga komeditë më të bukura dhe me sa duket ka të drejtë! Kjo pasi kemi m
Komedia qesharake e Ermalit dhe Elvanës në Kanë (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata po luajnë një tjetër komedi me komedinë e tyre “Dy gisht mjaltë”. Prej dy ditësh publik
Komediani turpëron Poroshenkon, fiton thellë në zgjedhjet presidentciale Komediani Volodymyr Zelensky ka fituar në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë, për t’u bërë udhëheqës i ri
Kandidati sfidon kundërshtarin komedian, debaton me podiumin bosh Presidenti në detyrë i Ukrainës, Petro Poroshenko mbërriti për të zhvilluar debatin e shumëpritur televiziv me njeriun q
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë
Të gjithë e keni shikuar komedinë me Vanin dhe Sandër Mafishen, mësoni prapaskenat e saj Ai është një personazh që na ka bërë të qeshim pafund me rolet që ka vënë në skenë. Personazhi që e njeh i madh e i v
"Komedi e hidhur" në Hungari, unaza e martesës lë jashtë lojtarit (VIDEO) Rregullorja e vendosur nga FIFA dhe UEFA parashikon që lojtarët në fushën e lojës duhet të jenë vetëm me uniformën e sku
Komediani nxjerr bllof Trumpin, si ia nxiu faqen duke u bërë si senator Presidenti amerikan, Donald Trump është mashtruar nga një komedian, në një thirrje tallëse që kishte marrë sa ishte në b
Këngën e Era Istrefit të Botërorit sapo e bënë komedi dhe rrjeti u shkri së qeshuri Kënga e Erës për Botërorin edhe pse nuk u shfaq në hapje, bëri bujë në botë dhe u bë hit. Ama një përonazh ka vendsur
Jon Gjebrea i kujton Arditit çastin komik në komedinë e njohur: Ti e ke në terezi! Të gjithë e mbajnë mend skenën e famshme në komedinë Pallati 176, ku Jovan Bregu një nga karakteret kryesore, dëgjon kën
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Tragji-komedi/ E shpallin të vdekur, politikani shqiptar bëhet i gjallë në Facebook Një ngatërresë e pafalshme ka ndodhur ditën e djeshme për politikanin kosovar Rexhep Gërbeshi. Miq e të afërm të tij
Tragji-komedi! Shkon për të bërë celebrimin por gruaja ishte e martuar me tjetër (VIDEO) Një denoncim i pazakontë është bërë nga një i ri në "Stop". Ai ka rrëfyer se si ra në dashuri me një vajzë dhe gjërat
Aktori i famshëm amerikan në zi, i vdes i biri Aktori amerikan dhe komediani Rob Delaney ka zbuluar se djali i tij dyvjeçar Henri ka vdekur pasi ka kaluar gjysmën e je
Tragji-komedi shqiptare, polici rrihet me grushta e shkelma me shoferin mes Tiranës (VIDEO) Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Tiranë. Një polic dhe një shofer janë zënë me grushta e shkelma dhe e gjith
Qeveria ruse ndalon komedinë britanike mbi Stalinin Jo, nuk ka censurë në Rusi! Thotë ministri rus Kulturës Vladimir Medinski. Jo, Moska nuk i druhet përballjes kritike me
Komedia e Steve Brown që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Ky është momenti tronditës, kur një komedian u sulmua nga një burrë i cili po shihte shfaqjen e tij. Steve Brown po j
Zbardhet shkaku i vdekjes së komedianit Sot ka ndërruar jetë aktori i njohur kosovar, Blerim Peci. I njëjti mësohet se kishte disa probleme shëndetësore. Një