999 rezultate për

kombi

Sot merret vendimi! A do të lirohen 23 të arrestuarit për protestën e Rrugës së Kombit 23 të arrestuarit për protestën e Rrugës së Kombit janë transportuar të gjithë drejt Tiranës për t'u njohur sot me masën
I vunë flakët Rrugës së Kombit, prokuroria kërkon burg për 11 kuksianë Prokuroria e Kukësit nuk tërhiqet nga qëndrimi i saj për të mbajtur nën arrest shumicën e protestuesve, të ndaluar me ur
Berisha i jep ultimatum Ramës: Pranoje ose pasojat janë të rënda Ish-kryeministri Sali Berisha, i cili duket t'i ketë marrë vetë në dorë frerët e reagimit opozitar ndaj zhvillimeve me t
Spartak Ngjela ofendon keq Ramën për taksën e Rrugës së Kombit: Birbo e pafille Edhe avokati i njohur Spartak Ngjela e ka konsideruar korruptive vendosjen e taksës prej 5 eurosh në rrugën e Kombit.
Qeveria nuk heq dorë: Kuksianët e arrestuar janë kriminelë të rrezikshëm! Qeveria e kryeministrit Edi Rama nuk heq dorë nga mbrojta e taksës prej 5 deri në 10 euro për Rrugën e Kombit. Në kë
Frikë për protesta të dhunshme? Shtyhet vendimi për 23 kuksianët Ndërkohë që mediat dhe familjarët e të arrestuarëve po prisnin me ankth vendimin e gjykatës për 23 të arrestuarit e prot
Dhunë, kaos e mosbindje civile për rrugën e Kombit, reagon ashpër Rama Ndërkohë që opozita u ka dalë në krah protestuesve për Rrugën e Kombit dhe kanë bërë thirrje për mosbindje civile, Rama
Do të lirohen apo jo? Sot merret vendimi për 23 kuksianët e arrestuar Ditën e sotme 23 personat e arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit do të përballen me vendimin e Gjykatës dhe masën
Dëshmia rrëqethëse e kuksianit: Më ka vdekur një fëmijë, shtëpinë e kam 20 metra nga trau (VIDEO) Mes qindra protestuesve kundër vendosjes së tarifës për kalimin në aksin Milot-Morinë është edhe një i moshuar, i cili e
I vunë flakën Rrugës së Kombit, 11 protestues dërgohen me urgjencë në Tiranë Policia e Shtetit mbrëmjen e djeshme ka vënë në pranga 23 kuksianë të cilët morën pjesë. Mësohet se 11 persona nga
Dalin pamjet skandaloze, policët gjuajnë me gurë protestuesit tek Rruga e Kombit (VIDEO) Ndërkohë që Rama i quajti kuksianët vandalë që shkuan në protestë me shishe benzine, Berisha ka postuar një tjetër video
Rama injoron Haradinajn dhe kosovarët për Rrugën e Kombit: S’kemi pse pyesim asnjë! Vendosja e tarifës prej 5 në 10 euro për rrugën e Kombit është pritur keq jo vetëm nga shqiptarët e Shqipërisë. Shqi
Rama e pranon: Tarifa 5 deri në 10 euro për Rrugën e Kombit është e lartë! Kryeministri Edi Rama ka dalë në një deklaratë për mediat për të folur sërish në lidhje me protestën e djeshme në Rrugën
Rama si Berisha për 21 Janarin: Kuksianët, vandalë që duhen dënuar ashpër! Kryeministri Edi Rama po mban një konferencë për mediat në këto momente ku po flet për herë të dytë në lidhje me protest
Kuksianët zbythën Ramën nga rruga e Kombit, reagon Kreshnik Spahiu Ditën e djeshme qindra shqiptarë nga Kukësi, Hasi, Tropoja e Kosova pushtuan "Rrugën e Kombit" duke shkatërruar e djegur
Kontrolle, dhunë e terror në Kukës, opozita zbarkon në Kuvend Prej orës 3:00 e mëngjesit Kukësi gjendet në panik. Një aksion i policisë ka bastisur familjet kuksiane duke arrestu
Arroganti Rama bëhet qengj e kërkon falje për tarifën e Rrugës së Kombit Në një komunikatë LIVE në ERTV, Kryeministri Rama po flet për protestën e sotme për taksën e Rrugës së Kombit. Me një
Ndryshon “fati” i taksës së Rrugës së Kombit, Rama plan të ri brenda 60 ditëve Pas protestës së dhunshme në Kukës, Rama në një konferencë për mediat ka sqaruar se ka përgatitur një plan të ri dhe se
Protesta e dhunshme në Rrugën e Kombit, nis hetimi për protestuesit Pas protestave të dhunshme në Kukës, ka ardhur edhe reagimi zyrtar nga Marku. Kryeprokurorja deklaron se mbështet het
Shqiptarët bëhen bashkë për rrugën e Kombit: Shqipëri e Kosovë jemi një! (VIDEO) Ditën e sotme në Rrugën e Kombit u mbajt një protestë e madhe me qindra shqiptarë nga Kosova e Shqipëria për të kundërsh